קופה רושמת היא מוצר הכרחי בכל בית עסק, אשר מבצע פעולות רבות מדי יום בהתאם לצרכי העסק. אם אתם מנסים להחליט איזו קופה רושמת תתאים ביותר לעסק שלכם הגעתם למקום הנכון. 

הנה 4 דברים שעליכם לקחת בחשבון על מנת למצוא את הקופה המתאימה ביותר:

גודל וצרכים

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא גודל העסק וקצב הצמיחה הצפוי בשנים הקרובות. יכול להיות שיש לך מלאי גדול עם אלפי פריטים ומספר מחלוקות, או שאולי מדובר במלאי קטן המכיל כמה עשרות בודדות של פריטים. חשוב שתדעו מה התכנית העסקית, התחזיות והשאיפות כדי שתוכלו להבין מה הצרכים של העסק. 

אם העסק שלכם גדול מומלץ לרכוש קופה עם פונקציות מתקדמות, עם סורק ברקוד וקודי מוצר על מנת לייעל עסקאות. זו יכולה להיות בחירה טובה גם במקרה בו אתם צופים צמיחה משמעותית בעתיד הקרוב מהסיבה שמערכות מהסוג הזה מציעות מדרגיות. קופה פשוטה תספיק ככל הנראה לבתי עסק קטנים עם מלאי מינימלי ומעט עסקאות וצרכים כלליים. 

תכונות אבטחה

השמירה על ההכנות של בית העסק הכוללות מזומנים, צ’קים ומידע על תשלומים דיגיטליים מהווה דאגה.

לכן עליכם לוודא כי ישנם מספר מאפייני אבטחה בסיסיים:

  • מגירה נעילה: תבטיח כי אנשים לא מורשים לא יוכלו לקבל גישה למזומנים והצ’קים. 
  • תיבת ירידת מזומנים: מאפשרת אחסון בבטחה של סכומים גדולים.
  • פונקציית סיסמא: תמנע מגורמים לא צרויים להשתמש בקופה ולקבל מידע רגיש של לקוחות. 

מעקב מלאי

כאשר אתם מתמודדים עם כמויות מלאי גדולות, תוכלו להפיק תועלת רבה ממערכות מקיפות יותר עם פונקציית מעקב מלאי.

הדפסת קבלות

שאלו את עצמכם אם יש להם הצורך להדפיס את הקבלות וכמה דיו תצטרכו להחליף. ישנם מדפסות קבלות יקרות יותר בהשקעה הראשונה אך חסכוניות יותר לטווח הארוך ולהפך. 

ההוצאה הראשונית על מדפסת טרמית יקרה יותר אך תחסוך לכם כסף לטווח הארוך, המדפסות הטרמיות עושות שימוש בחום ואין צורך להחליף מחסניות דיו בתדירות גבוהה. 

קופות רושמות בלינט

קופות רושמות של לינט הן נגישות ופשוטות להפעלה באמצעות מסך מגע ופונקציות שונות, מהירות תגובה המאפשרות טיפול מהיר לקונים, איתורי בזק של מוצרים, פועלת על גבי כל מחשב ומכשיר והן מעוצבות באופן נקי ונעים לעין.

כלי ניהול המלאי שלנו יאפשר לכם מגוון רחב של פונקציות הכרחיות. אנחנו מציעים שעון נוכחות מובנה, תמיכה בריבוי קופות וסניפים, סנכרון מלאי מדויק, דוחות מכירות ומלאי וניהול מועדון לקוחות. 

המרכיב האחרון של הקופה הרושמת שלנו נותן מענה באמצעי תשלום, חומרה, הנחות וזיכויים. התוכנה מקבלת את כל אמצעי התשלום – כרטיסי אשראי, צ’קים, מזומנים, שוברי מתנה ועוד. 

חשוב לדעת כי המערכת תומכת במגירת מזומנים, מדפסת טרמית וסורק ברקוד. בנוסף, המערכת יודעת להפיק חשבונית מס קבלה, שוברי זיכוי ועוד. 

לפרטים נוספים חייגו לטלפון 072-271-1800 או השאירו את הפרטים שלכם בעמוד צור קשר וניציגנו יחזרו אליכם בהקדם לתיאום.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה