ניהול העסק הוא תהליך מורכב המצריך דיוק, סדר ויעילות. מערכת לניהול חשבונות איכותית תיתן מענה לכל הצרכים העסקיים שלך. בנוסף להנהלת החשבונות תוכלו להיעזר בתוכנה גם לביצוע וניהול קמפיינים שיווקיים במייל ובהודעות טקסט ואפילו דפי נחיתה. 

למה צריך מערכת לניהול חשבונות בעסק?

רווחיות הוא בהחלט המרכיב העיקרי להצלחת העסק שלכם. למען הסדר יש צורך ממבט מעל על תזרים המזומנים שלכם, ישקף תמונה שתענה על השאלות: מאיפה הכסף מגיע? כמה כסף יש לעסק בכל רגע נתון ולאן הוא הולך? תוכנה להנהלת חשבונות  איכותית תיתן מענה לכל השאלות האלה ויותר. 

למי זה מתאים?

באמצעות מערכת איכותית תגלו תובנות חדשות לגבי העסק שלכם כמו יצירת תחזיות מכירות לרבעון הבא ואיתור שירותים לא משתלמים. בהרבה מקרים זה מה שעושה את ההבדל בין עסק מצליח ורווחי לבין עסק שלא.

אם בית העסק זקוק ליותר מאדם אחד לניהול החשבונות וכל היוצא בזה – כלומר משיכת דוחות, ניהול המספרים, רישום מידע וכו’ סימן שאתם צריכים תוכנה מקוונת ואיכותית להנהלת החשבונות.

איזה ערך מוסף תיתן תוכנה להנהלת חשבונות לעסק שלכם?

תוכנה כזאת תאפשר לכם הגדלת הרווחיות באמצעות שיפור תהליכים והתייעלות בחברה. המערכת תיתן מענה בעת צורך ליצירת תוכנית עסקית רלוונטית ודיווח כספי אמין שיסייע לכם בקבלת החלטות מכל סוג.

בנוסף לכך המערכת יכולה לשמש גם את מחלקת השיווק בעסק, תאפשר לכם להתייעל בכל הקשור בביצוע וניהול של קמפיינים שיווקים.

איך לבחור מערכת להנהלת חשבונות?

הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא ביצוע ניתוח הצרכים של העסק, אשר ייתן מענה לצרכים הניהוליים והכספיים כאחד. על מנת לנצל את המקסימום ממערכות כאלה עליכם להיות בקיאים במושגים חשבונאיים בסיסיים.

זכרו! מערכות חינמיות עלולות לבלבל ולהטעות אתכם, הן לא יתנו לכם את המענה הדרוש ותבזבזו זמן יקר.

בנוסף לכך, עליכם לקחת בחשבון את שטח הדיסק הפנוי שעל המחשב, חבילות תוכנה משתמשות במאגרי נתונים גדולים, המורכבים בדרך כלל מטבלאות נתונים שונות שפועלות בו זמנית. וודאו כי אתם מודעים לנהלי הגיבוי שלהם באחסון המדיה.

תוכנה להנהלת חשבונות מומלצת

קיימים היום בשוק מגוון רחב של תוכנות ומערכות לניהול העסק, כאשר אתם בוחרים מערכת כזאת עליכם להבין כי זו החלטה משמעותית לעתידו של העסק שלכם. חשוב מאוד, בעת רכישת תוכנה כזאת וודאו כי אתם מקבלים תמורה מקסימלית לכסף שלכם.

תוכנת לינט תיתן מענה לכל הצרכים העסקיים שלכם, החל מניהול הכנסות, תקבולים ולקוחות בקלות, רישום ההוצאות, התשלומים וניהול הספקים ועד לחתימה דיגיטלית למסמכים ושליחתם במייל ישירות מהמערכת, יעילות בהפקת מסמכים ועוד.

מי אנחנו?

חברת לינט הוקמה במטרה לעזור לעסקים בניהולם. פיתחנו ועדיין ממשיכים לפתח מערכת משולבת ומודרנית לניהול נכון ויעיל של בתי עסק קטנים ובינוניים. המערכת למעשה מאפשרת לכם למכור לכל סוגי הלקוחות בכל ערוצי המכירה: בחנות, במשרד, באתר האינטרנט או באמצעות סוכני מכירות שטח. 

כלל ערוצי המכירה מקושרים ומנוהלים על ידי לינט, מה שיאפשר לכם לראות את התמונה הכללית בבהירות, תהליך קבלת ההחלטות בעסק יהפוך קל ויעיל הרבה יותר. 

לפרטים נוספים חייגו לטלפון 072-271-1800 או השאירו את הפרטים שלכם בעמוד צור קשר וניציגינו יחזרו אליכם בהקדם לתיאום. 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה