תוכנה לניהול מלאי

ניהול מלאי נשמעת כמו משימה מאוד פשוטה. תוכנה לניהול מלאי אמורה לתת פיתרון פשוט כזה לנושא ניהול המלאי. ברור שכלים ממוחשבים מאפשרים רישום ובקרה של תנועות מלאי טוב יותר מרישום בניירת ולו רק משום היכולת לאתר בקלות תנועות כאלה לאחר מעשה ואף לאתר מי ביצע את אותן תנועות מלאי כשצריך.

מה זו תוכנה לניהול מלאי?

תוכנה לניהול מלאי מטרתה לעשות סדר בארגון המלאי בעסק בחברה שלכם. עסקים רבים משתמשים בדרכים שונות לניהול המלאי שלהם, חלק מנהלים את המלאי לפי כמויות פריטים וחלק מנהלים את המלאי לפי משקל למשל. כשעסקים מבצעים הזמנות רכש או עסקאות הם צריכים תמיד לתעד מה הם הוציאו או הכניסו – וכמה, על מנת לשמור על מעקב בכל עת אחר כמויות הפריטים שבמלאי. בצורה של מעקב נכון הם יוכלו לדעת האם יש להם פריטים במלאי, האם הם צריכים להזמין עוד, האם נגמרו לגמרי הפריטים וכשהמידע בידם, הם צריכים לפעול בהתאם. תוכנות לניהול מלאי מבצעות את פעולות החישוב והתיעוד האלו בצורה הטובה והפשוטה ביותר.

תוכנה איכותית לניהול מלאי תדע להפיק לכם דו”חות מפורטים ויעילים שיעזרו לכם לשמור על מעקב תקין. באמצעות דו”חות אלו תוכלו לראות את מצב המלאי שלכם בצורה מפורטת ביותר תוך אפשרות לסינון לפי מחסנים או סינונים אחרים שהגדרתם כדי לחלק נכון את המלאי.

ניהול גרסאות מוצר:

אם העסק שלך עוסק בתחום סחר במוצרים שיש להם גרסאות שונות תזדקקו לתוכנה שתומכת בכך. למשל עסק שסוחר בנעליים יזדקק לתוכנה שתדע לנהל את המלאי עבור כל המידות והצבעים של דגמי הנעליים השונים במערכת.

עדכון מלאי בקלות

על מנת שמלאכת ניהול המלאי תהיה קלה הרבה יותר, תנועות ועדכוני המלאי במערכות מתוחכמות כמו שלנו מבוצעות תוך כדי שימוש במסמכים אחרים כדוגמת הפקת חשבונית, הפקת תעודות החזרה ומסמכים נוספים.

inventory management

תמונת הדגמה מתוך מערכת ניהול המלאי של לינט

ניהול מלאי בתוכנת לינט

בתוכנת לינט – תוכנה לניהול עסק – יש אפשרויות רבות לניהול העסק שלכם וביניהם כמובן תוכנה לניהול מלאי. המערכת נוחה לשימוש ומציגה שלל אפשרויות חדישות מפסגת הטכנולוגיה בתחום. המערכת של לינט, ובכללה מערכת ניהול המלאי של לינט, מתבצעת כולה בענן כך שתוכלו לנהל את העסק שלכם ואת המלאי מכל מקום ובקלות רבה תוך דגש על אבטחה וחווית שימוש ממעלה ראשונה.

התממשקות עם מערכת וורדפרס – Woocommerce

המערכת שלנו מתממשקת בצורה נהדרת עם חנויות מקוונות המבוססות על וורדפרס Woocommerce. יצרנו עבורכם תוסף (פלאגין) שמאפשר את החיבור ללא צורך בידע תכנותי. הכל פשוט, קל ואוטומטי. לפרטים נוספים

ניהול מחסן ממוחשב

באמצעות תוכנת לינט תוכלו לנהל את המלאי שלכם ולסדר אותם לפי מחסנים. לבצע תיעוד של העברות ממחן למחסן וכמובן לעדכן את המחסנים בעת ביצוע תעודות כניסה ויציאה מהמלאי. בנוסף לכך, ניתן להפיק דו”חות מפורטים על תנועות המלאי במחסנים. אם אתם מחפשים תוכנה לנהיול מחסנים ממוחשבים, הגעתם למקום הנכון.

מערכת ניהול העסק של לינט

לקרוא מידע נוסף על תכונות ניהול המלאי בלינט.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה