בעמוד זה אנו מכריזים על תכונות חדשות שהוספנו בלינט

רוצה להתעדכן? הירשם/י כאן לקבלת הודעה במייל על כל הכרזה חדשה בעמוד זה.

Filter by Category

הוספנו דוח תשלומים לספקים/רשויות

11/05/2023

חדש! דוח תשלומים לספקים. מציג רשימת תשלומים לספקים לפי שם ספק, סוג תשלום, אסמכתה לתשלום (מס’ חשבונית ספק) סכום, מועד תשלום ופרטים נוספים.

כרגיל, אפשר לסנן את הטבלה סינונים מרובי

Payment report

תמיכה בדוח מלאי מוזמן בחסר

21/12/2022

דוח מלאי מוזמן תכליתו כפולה:

    • לאתר בקלות ובמהירות פריטים שהכמות הנוכחית שלהם במלאי אינה מספיקה כדי לספק הזמנות שהתקבלו טלפונית/אינטרנטית/פרונטאלית. כלומר, דוח זה מציג רק רשימת מוצרים שהוזמנו אך כמויותיהם חסרות על מנת לנפק את ההזמנות הפתוחות לביצוע.
    • לאפשר להפיק הזמנת רכש בקלות וביעילות פריטים חסרים אלו על מנת להשלים את החסר ואף לאפשר צבירת כמות נוספת.

הסבר נוסף על הדוח כאן.

תמיכה בנוסחת עץ מוצר לייצור ופקודת ייצור

08/06/2022

פיתחנו עץ מוצר לייצור. מטרת עץ מוצר לייצור: לאפשר פקודת ייצור שתגרע מהמלאי אוטומטית חומרי גלם ותוסף לו מוצרים מוגמרים לפי נוסחת כמויות שנקבעה מראש.

עוד על התכונה ואופן הפעלתה בהסבר כאן.

חיבור הקופה למועדון לקוחות בסט קלאב

01/04/2022

חיברנו את הקופה שלנו לתוכנת מועדון הלקוחות “בסט קלאב“. כמו בממשקים למועדוני לקוחות אחרים זהו מכפיל כוח לכל עסק המעוניין לשמר לקוחות (צבירת נקודות, הטבות יום הולדת וכדומה) ולבצע שיווק ממוקד ללקוחות לפי העדפותיהם (דיוור בסמס ובמייל) ובכלל להזכיר ללקוח שכבר קנה פעם בעסק שהעסק עודנו קיים ויכול לספק את מה שהוא כבר קנה כבר ועוד מוצרים/שירותים מעניינים ואטרקטיביים.

השרות של בסט קלאב הוא הרבה מעבר להעמדת הטכנולוגיה הדרושה להקמה וניהול מודון לקוחות. חברה זו מלווה את בעל העסק ביעוץ על בסיס שבועי איך לקדם את מועדון הלקוחות עצמו ולהרחיב אותו ובמקביל נותנת את הכלים להגדיל רווחים והכנסות באופן משמעותי.

גם לתוכנת בסט קלאב קיים פלאגין לחנויות אינטרנט למיניהן (ובין השאר לאתרים מסוג וורדפרס) כך שלקוח שרכש באתר וצבר נקודות יכול לממש אותן בקופה של לינט ולהיפך…

כרגיל, כמו בממשקים לתוכנות מועדון לקוחות אחרים, מבחינתנו, לממשק מול בסט קלאב אין עלות (לא עלות הקמה ולא עלות מתמשכת), אך לחברת בסט קלאב ישנה עלות נפרדת ויש לברר את העלות העדכנית ישירות, תכונות התוכנה המפורטות  והרכישה ישירות מול גיל .

קרא עוד: איך נראה הממשק אל מועדוני לקוחות בקופות לינט?

חיבור הקופה למועדון לקוחות “ווליו קרד”

20/12/2021

חיבור הקופה שלנו, לתוכנת ניהול מועדוןן הלרוחות ווליו קרד מרחיב את אפשרויות הבחירה ללקוחותינ. גם ווליו קארד מאפשרת לשמר לקוחות באמצעות צבירת נקודות, הטבות יום הולדת וכדומה.

גם לווליו קאד (בנוסף לסימפלי קלאב) יש תוסף לאתרי מכירות אינטרנטיים (כולל לוורדפרס) ובכך מתאפשרת סגירת מעגל: הלקוח יכול לצבור נקודות על רכישות באתר ולנצל אותם לרכישות בחנות הפיסית וגם להיפך, לצבור נקודות ברכישות קופה ולנצל אותן ברכישות באינטרנט.

מבחינתנו, בלינט, לממשק מול וולימו קארד אין עלות (לא עלות הקמה ולא עלות מתמשכת), אך לתוכנת וולימו קארד ישנה עלות נפרדת ויש לברר את העלות העדכנית ישירות, תכונות התוכנה המפורטות  והרכישה ישירות מול דן נציג מכירות של ווליו קארד.

קרא עוד: איך נראה הממשק אל מועדוני לקוחות בקופות לינט?

ממשק הקופה למועדון לקוחות “סימפלי קלאב”

06/10/2021

חיברנו את הקופה שלנמו לתוכנת מועדון הלקוחות “סימפלי קלאב“. זהו מכפיל כוח לכל עסק המעוניין לשמר לקוחות (צבירת נקודות, הטבות יום הולדת וכדומה) ולבצע שיווק ממוקד ללקוחות לפי העדפותיהם (דיוור בסמס ובמייל) ובכלל להזכיר ללקוח שכבר קנה פעם בעסק שהעסק עודנו קיים ויכול לספק את מה שהוא כבר קנה כבר ועוד מוצרים/שירותים מעניינים ואטרקטיביים.

לתוכנת סימפלי קלאב קיים פלאגין לחנויות אינטרנט למיניהן (ובין השאר לאתרים מסוג וורדפרס) כך שלקוח שרכש באתר וצבר נקודות יכול לממש אותן בקופה של לינט ולהיפך…

מבחינתנו, בלינט, לממשק מול סימפלי קלאב אין עלות (לא עלות הקמה ולא עלות מתמשכת), אך לתוכנת סימפלי קלאב ישנה עלות נפרדת ויש לברר את העלות העדכנית ישירות, תכונות התוכנה המפורטות  והרכישה ישירות מול שי גולן נציג מכירות של סימפלי.

קרא עוד: איך נראה הממשק אל מועדוני לקוחות בקופות לינט?

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה