המרחב הדיגיטלי הולך והופך למקום מרכזי יותר ויותר בחיים של כולנו. עוד ועוד פעולות מתבצעות בו – אנחנו מתעדכנים באינטרנט בחדשות וגם צורכים בו שלל תכנים אחרים, מייצרים אינטראקציות ברשתות חברתיות, חלק גדול מהבירוקרטיה וההתנהלות מול הרשויות מתרחש גם הוא ברשת, ניתן להתייעץ עם רופאים אונליין, לקנות כמעט הכל, ובאופן טבעי גם פעילויות עסקיות רבות כדאי לבצע במרחב הדיגיטלי.

אחת מהן היא הפקת חשבוניות, וזאת בזכות 4 יתרונות משמעותיים:

1. מקסימום נוחות, מקסימות קלות

היתרון הראשון של הפקת חשבוניות באמצעות תוכנה ייעודית הוא הפשטות והנוחות. לא מתבזבז זמן על חיפוש פנקס הקבלות, אין צורך לוודא שההעתקים של החשבונית או הקבלה ברורים, לא צריך למלא בכתב יד את כל פרטי הלקוח (ולמעשה אם מדובר בלקוח קיים, כל המידע אודותיו מתווסף למסמך הדרוש בלחיצת כפתור), התוכנה מחשבת גם את המע”מ – כך שתוך פחות מדקה החשבונית מוכנה. הרווח שלכם הוא חיסכון ניכר בזמן, אחד המשאבים יקרי הערך ביותר בכל עסק, בכל תחום.

2. מידיות

סיבה טובה נוספת לעבור למשלוח חשבוניות דיגיטליות – פעולה שהפכה לאפשרית מאז שחוק חתימה אלקטרונית נכנס לתוקף בתחילת המאה ה-21 – היא שהלקוח מקבל את המסמך הנחוץ לו באופן מידי. בעידן שבו חלק גדול מהעסקאות מתבצע ממילא ברשת, האפשרות לספק ללקוח את החשבונית או הקבלה בן רגע משדרגת כמובן את רמת השירות שלכם, ובנוסף חוסכת לכם את הצורך לדאוג למעטפות ולבולים ואת ההליכה לתיבת דואר.

3. סדר וארגון

גם בעלי עסקים שמתאפיינים בסדר וארגון עלולים לאבד את פנקס החשבוניות, ובמקרה כזה הנזק עלול להיות משמעותי מאוד. גם מצב של “כמעט אובדן”, כלומר כשלא מוצאים את הפנקס החשוב כל כך כשצריכים אותו ונאלצים להקדיש זמן יקר לחיפושים אחריו, גובה מחיר בלתי מבוטל ומייצר לחץ מיותר. כשהחשבוניות נשמרות במרחב הדיגיטלי, והגישה אליהן הינה מידית מכל מחשב ובחלק מהמקרים גם מהסלולר, אין דאגות לא הכרחיות.

כל חשבונית וכל קבלה ניתן לשחזר בלחיצת כפתור, וגם אם איבדתם את הסיסמה אל תוכנת הפקת החשבוניות תמיד ניתן לשחזר אותה במהירות, כך שמובטחים לכם סדר וארגון מושלמים. מבחינה זו הפקת חשבוניות באינטרנט נהנית מיתרון משמעותי גם כשמגיע הזמן להפיק דוחות שונים לרשויות המס.

4. ידידותיות לסביבה

במאה ה-21 השיקול האקולוגי חייב להיות חלק מכל החלטה שהיא, גם בתחום העסקי. כולנו, או לפחות רובנו, כבר מודעים היטב לסכנה המוחשית לעתידו של כדור הארץ, ובעצם גם בהווה ניתן להבחין בלא מעט תופעות מדאיגות עקב משבר האקלים. הפקת חשבוניות דיגיטליות הינה פעולה ירוקה, וזוהי גם איכות שתיוחס לעסק על-ידי לקוחותיו ותתרום למיתוג שלו ככזה שמתחשב בסביבה. כבונוס חביב תוכלו לעצב את החשבוניות בקלות ולהעניק להן גם מראה מרשים, כך שהלקוחות יזכרו אתכם לטובה אחרי כל קנייה.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה