אחד הפרמטרים לניהול העסק בצורה חכמה ותקינה מתחיל ונגמר בבחירת קופה שתדע לעקוב אחר הדברים, לשמור את המידע ובסופו של דבר לנהל את הארגון בצורה פרודוקטיבית למדי ללא תקלות או קשיים.

כאשר בוחרים קופה “שיודעת לרשום כל דבר” בוחרים קופה שיכולה לנהל אתכם מכל מקום וכל זמן וללא דרישה של משאבים המצריכים עלויות נוספות. קופה שיודעת לנהל ולרשום משמע קופה שמתואמת לא רק להעברת או הוצאת כספים אלא גם מספקת לכם הנהלת חשבונות מתואמת בהתאם לרמת העיסוק שלכם קרי עוסק פטור/ מורשה, עמותה או חברה בע”מ. 

מחפשים קופה שהיא מעבר לעובד אחד או שניים? רוצים לחסוך בכוח אדם ובמקביל לפעול על פי כל הסטנדרטים הנדרשים החל מתפקוד על פי חוק ועד ניהול עסק נכון ופרודוקטיבי? הנה כמה דברים על הקופה אחת שהיא מכלול של שירותים ויתרונות שאתם צריכים- הכול במטרה להניע את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר. 

קופה רושמת – איזה יתרונות יש בזה? 

בחירת קופה רושמת מטרתה לספק לכם מהירות תגובה אבל גם פשטות ומשנת זהירות בכל משימה שתבצעו במהלך היום ובפרט כאשר הלקוחות שלכם מצפים מכם לשירות המהיר והיעיל ביותר. אז כשיש קופה מהירה זה בהחלט יכול לא רק לקצר את זמן השהות של הלקוחות אלא גם להוציא אותם משם שבעי רצון ובגדול? לקוחות מרוצים משמע לקוחות חוזרים. 

מתחזקים עובדים חדשים ורוצים שהם ילמדו במהירות ויעילות את המערכת? הנה ההזדמנות לעשות את זה נכון ויעיל באמצעות קופה ידידותית ומהירה לכל סביבת עבודה. כמו כן מבין מגוון היתרונות הקופה הרושמת מציעה את מגוון השקילות ומכאן מאפשרת עבודה עימה בכל ארגון החל ממזון ועד הלבשה והנעלה ועוד. 

במסגרת זו הופכת הקופה לפרודוקטיבית ביותר גם בשל היכולת לעבוד מול לקוח חדש, לשמר אותו ולשמור את פרטיו במערכת. כמו כן קופה רושמת נחשבת פרודוקטיבית ביותר גם בשל היכולת שלה לאתר את המוצר במהירות ולהגיד ללקוח את המחיר תוך שניות בודדות. 

אילו שימושים נוספים יש לקופה רושמת בעסק שלכם? 

מבין כל הדברים שיידרש מכם לברור, חשוב כי הקופה הנבחרת תדע גם להפעיל שעון נוכחות בתוכה. וכך, על הדרך שהיא מקבלת לקוחות אותה מכונה יודעת ויכולה להחתים את העובדים בעת כניסתם או יציאתם ממקום העבודה והתוצאה? מנהל עבודה “בילד אין”  וללא תשלום עלות נוספת – הכול תחת קופה אחת שמשנה את כל כללי העבודה. 

בסיכום דבר, כאשר אתם מכניסים לארגון שלכם קופה רושמת אתם מכניסים יותר מקופה אחת שמצטרפת לחברותיה, מפוזרת בשאר הסניפים ומאפשרת עבודה תקינה, פרודוקטיבית והכי חשוב אחת כזו שיודעת להעלות את רף המכירות שלכם לבלתי היכר. 

לא מאמינים שגם אתם יכולים? תנו לקופה אחת להראות לכם איך אפשר להצליח! 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה