שוק תוכנות הניהול לעסק רווי במגוון תוכנות והכול במטרה לנהל את העסק נכון אבל אז עולה השאלה המהותית, איך בכל זאת בוחרים נכון? בכדי לעשות את הבחירה הכי נכונה לעסק שלכם חשוב למצוא תוכנה יעילה שבגדול תתואם לעסק שלכם כמו כפפה ליד. 

אז אם בעבר נהוג היה לחשוב כי תוכנה לניהול ייעודית רק להתנהלות האדמיניסטרטיבית שהרי היום השתנו הדברים ולצד הניהול השוטף מחויבת החברה להשיג תוכנה שבנוסף יודעת לבדל ולהגדיל את רף המכירות לבלתי היכר. 

רוצים לדעת כיצד תוכלו לשפר את ההתנהלות ואת רף המכירות שלכם בארגון? לצד לא מעט תחרות, מוצרים ושירותים דומים כל מה שאתם צריכים זה 4 טיפים שיסייעו לכם לרכוש את המוצר שכבר אמר את דברו – תוכנה שעוזרת לכם לנהל את העסק הכי טוב שאפשר. 

טיפ מס’ 1# להציב מטרות מראש – איזה מידע תשמור תוכנה לניהול עסק עבורכם?  

בחירת תוכנה לניהול עסק תדרוש מכם ראשית כל להבין את המטרות של הארגון, השירות או המוצר שלכם. לכן במעמד ההתעניינות בתוכנה ראוי לשאול איזה סוג מידע או נתונים אפשר לשמור על התוכנה? האם יתאפשר לכם לשמור את המידע הנצבר? 

איזה סוג של מידע אתם אוגרים? האם זה רק כספים, הנהלת חשבונות או משאבים כמו גיליון אקסל, פתקים לרבות משאבי אנוש? האם נוכח המידע הרב תזדקקו לתוכנה נוספת או שאולי תוכלו להסתפק בתוכנה אחת? 

טיפ מס’ 2# מה אתם צריכים מהתוכנה? בירור צרכים מדויק 

יודעים כבר מה הצורך המדויק שלכם? מעבר למטרות חשוב מאוד לוודא מה רמת הסדר או הארגון אליה אתם שואפים. האם תרצו לאחסן מידע עסקי במקום גלוי או נסתר מהעובדים? 

טיפ מס’ 3# להתאים את העלויות לתקציב הנתון 

כמו בכל מרשם טיפים שתקבלו יגיע גם שלב התקציב ומה עומד לרשותכם. אז נכון שקיימות לא מעט אפשרויות בתחום זה לרבות מערכות חינמיות אבל כאן נשאלת השאלה עד כמה המידע שלכם רגיש ועד כמה תרצו שהוא יהיה נגיש לכמה שפחות אנשים?

בנוסף, האם במחיר שקיבלתם תוכלו לקבל את כלל השירותים החל מאחסון ועד לגיבוי חכם באמצעות ענן נגיש וידידותי לסביבה? מה לגבי היכולת לתפעל את התוכנה דרך המכשיר הנייד והעולם המקוון? 

בסופו של דבר עניין של מחיר זה לא רק עניין של משתלם או לא אלא יותר בכיוון השגת מערכת פרודוקטיבית שנמצאת אל מול הקדמה ובו זנית יכולה לפעול בקלות מכל יעד וכל מקום בשיטה הקלה ביותר. 

טיפ מס’ 4#  התאימו את התוכנה לניהול 

הטיפ האחרון יתייחס לעניין התאמת התוכנה לפעולות העסק בזמן אמת. לכל עסק יש את הייצור והנתונים המשתנים וכך גם צריכה לנהוג מערכת שמתאימה את עצמה לכל מצב. כאמור, כל תוכנה מנהלת סופה להתאים בצורה מושלמת לנתונים וזאת על בסיס יומי! 

כמו כן עליה לצור סנכרון עם כל הגיליונות, הדוחות, מסדי הנתונים ועוד דברים כאלה ואחרים שהם הסממן המדויק ביותר שהנה הגעתם ליעד- מצאתם תוכנה שעוזרת לכם לשלוט על הכול מקרוב ועל אחת כמה וכמה מרחוק. 

 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה