אין צל של ספק, שבשנים האחרונות התחוללה מהפכה של ממש בכל הנוגע לקופות רושמות. אותו אמצעי בסיסי המאפשר ביצוע עסקאות, קבלת תשלומים ואחסון כספים, הוא כיום כלי מרכזי לניהול היבטים רבים של העסק. אם רק תדעו באיזו קופה להצטייד, ואיך להשתמש בה לצרכיכם, תוכלו להצעיד את העסק קדימה.

קופה רושמת: הדור הבא

הנקודה הראשונה שכדאי שתשננו היא אחת: קופה רושמת מקבלת על עצמה כיום מגוון רחב של תפקידים. מדובר כאן בפריט מעוצב, ולרוב קטן ממדים ובעל מסך מגע, שמאפשר ביצוע מיטבי ופשוט מאוד של עסקאות על סוגיהן (והרי ידוע שרבים מהלקוחות כיום מעוניינים בדרכי תשלום שונות).

הקופות המתקדמות של היום יכולות לקבל את כל אמצעי התשלום, כולל צ’קים ושוברי מתנה, להציע הנחה לשורות המוצר, להפיק באופן אוטומטי חשבוניות מס קבלה, תומכות בפריטים דוגמת משקל, מגירת מזומנים, סורק ברקוד ועוד. העסק משפר בכך את התנהלותו, חוסך זמנים ומקטין את הסיכון לטעויות אנוש, כפי שלמרבה הצער קורה לא פעם בכל עסק ועסק בישראל.

ניהול עסק מקיף – כיאה למאה ה-21

קופה רושמת משמשת כיום תוכנה לניהול עסק במלוא מובן המילה. הקופה יכולה להתקשר עם מלאי העסק, ולעדכן אותו בכל פעם שנעשית עסקת מכירה לאחד הפריטים שלו. היא מספקת תמיכה למספר – אפילו גדול – של קופות או סניפים, כאשר למען הנוחות כל אחד מהם מקושר לתוכנת הנהלת חשבונות ולמערכת המרכזית של ניהול המלאי. הסינגריה בין הסניפים באה לידי ביטוי באופנים נוספים, דוגמת זיכוי עסקה בסניף אחר מזה בו המוצר נרכש, או הסליקה המשותפת למסוף אשראי מרכזי.

הקופה יכולה לקבל על עצמה תכונות נוספות, בחינם או בתוספת תשלום, הנוגעות להיבטים אחרים של תפעול העסק: ניהול מועדון לקוחות, מערכת סליקת אשראי, שעון נוכחות לעובדים ועוד. בכך אתם יכולים לחסוך משמעותית בכספים, במקום ובמאמצים, וכמובן שגם להקטין את הסיכויים לטעויות או לחוסר תיאום בין המערכות השונות העומדות בליבת העסק.

ההטמעה? פשוטה בכל קנה מידה

אם מהתיאור של אופן הפעולה של קופה רושמת מתקדמת, כפי שהובא מעלה, עולה שמדובר במשימה מורכבת – חשבו שנית. עם כל התכונות המתקדמות והאפשרויות המגוונות שקופות רושמות מהדור החדש מציעות, התפעול שלהן נחשב לפשוט בכל קנה מידה.

הליך ההטמעה של הקופות בעסק נתון צפוי להיות מהיר, כשלכל אורכו תוכלו לקבל ייעוץ והדרכה (טלפונית או פרונטלית), סיוע בייבוא נתונים לתוך המערכת ועוד. הצפי הוא שבתוך פרק זמן קצר, המערכת תשמש אתכם נאמנה, כשייתכן שתרגישו כאילו היא הייתה שם תמיד.

יתרון חשוב נוסף הוא שקופות רושמות, כפי שאנחנו מציעים, מאפשרות התאמה לצרכים הנקודתיים של כל לקוח או עסק. תוכלו לבחור בהגדרות הרלוונטיות עבורכם, בהתאם לסדר הגודל של העסק, תחום הפעילות שלו, ההעדפות של צוות המנהלים והעובדים וכן הלאה.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה