קשה למצוא כיום עסקים, חנויות וסוחרים שיכולים להתנהל ללא בחירה בקופה רושמת לצורך ביצוע העסקאות, ובכך תפעול שוטף של העסק. החדשות המעודדות הן שהדור הנוכחי של קופות רושמות לוקח את התחום כמה צעדים קדימה, עם מגוון רחב של תכונות החולשות על שלל היבטים בניהול העסק.

במאמר הבא נציג בפניכם כמה מהדגשים שכדאי מאוד לשנן בבחירה של קופה רושמת לעסק ונסביר לכם איך עושים את זה נכון.

יתרון משמעותי: מגוון רחב של אפשרויות תשלום

התכלית המזוהה ביותר של קופות רושמות היא ביצוע ורישום עסקאות. אם חשבתם על מכשיר מגושם בו תוכלו להשלים עסקאות במזומן, או לכל היותר לבצע סליקת אשראי, חשבו שוב. תוכנת הקופה הרושמת שלנו ניתנת להתקנה על גבי כל מחשב או טאבלט, והיא אינה דורשת דבר מלבד חיבור לאינטרנט – מה שכידוע יש כיום כמעט לכל עסק או סוחר. עובדה זו מונעת מכם הרבה מאוד מאמצים, כאבי ראש וכספים.

הדור החדש של קופות רושמות מציע כמה תכונות ייחודיות. ראשית, ניתן לבצע בה עסקאות בכל סוגי התשלום המקובלים, בין אם מזומן, כרטיסי אשראי, צ’ק, שוברי זיכוי, שוברי מתנה וכן הלאה. הקופה תומכת במשקל, עבור מכירה של מוצרים שקילים, וכן במוצרים בעלי וריאציות שונות (הדוגמה המובהקת ביותר היא כמובן חנויות אופנה והלבשה).

הקופות מספקות בהמשך לכך תמיכה בהחלפת מוצרים שנמכרו, הפקה של שוברי זיכוי לאחר החזרה של מוצר, הפקה ישירה של חשבונית מס קבלה מותאמת לעסק באופן אוטומטי לאחר השלמת העסקה – והרשימה עוד ארוכה.

לא רק עסקאות

אין צל של ספק שקופה רושמת יכולה להקל עליכם משמעותית במסע שלכם לעבר ביצוע העסקאות, אבל לא רק. ישנן קופות בעלות תכונות נוספות, בתשלום או כחלק אינטגרלי מהקופה, דוגמת שעון נוכחות לעובדים, ניהול מועדוני לקוחות לעסק הנתון, עמדת ליקוט בה מכינים הזמנות למשלוח ועוד.

המסקנה מכאן היא שקופה רושמת יכולה למנוע מהעסק את הצורך להתקין או לרכוש מערכות אחרות, בתשלום שעשוי להיות גבוה, וכן הופכת עבורו את החיים לפשוטים פי כמה. החיסכון כאן הוא בעלויות ובשטח הפיזי של החנות גם יחד, ואי אפשר לזלזל בנקודה הזו.

אז איך מתחילים?

חשוב לציין שלמרות מגוון הפונקציות של קופה רושמת מתקדמת, כפי שתואר כאן, התפעול שלה רחוק מלהיות מסובך. הממשק עצמו הוא נוח, ומאפשר מגוון אפשרויות התאמה לצרכי הסוחר ולאופן בו הוא מתנהל. לאחר פרק זמן קצר ניתן ללמוד להשתלט על הקופה באופן מלא, מ-א’ ועד ת’, ולהטמיע אותה בעסק באופן אינטגרלי.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על הדור הנוכחי של קופות רושמות? רוצים לרכוש תוכנה לניהול עסק שתצעיד אתכם למאה ה-21? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ולבחור בפתרון המתאים לכם ולצרכים שלכם כמו כפפה ליד.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה