מרגישים שהעסק שלכם הולך וגדל? אין לכם מספיק עובדים או שלחילופין הם לא מצליחים להדביק את הפערים, את התור בקופה ואת זמינות המוצרים? מסתמן כי כל מה שאתם צריכים זו קופה רושמת אחת, קופה חכמה שיודעת לעשות עבורכם את כל העבודה, הכול בזכות פתרון מתקדם ביותר לעסק שלכם.  

מעבר לייעול השירות, קופה חכמה יכולה להגדיל את קהל הלקוחות שלכם באמצעות אין ספור פתרונות וביניהם גם הנפקת כרטיסי מועדון שידאגו לשכנע את הלקוחות שלכם להמשיך ולבחור בכם לזמן בלתי מוגבל. 

מהיום אין צורך בדרכים מסובכות ומסורבלות לא כשיש לכם קופה אחת שמאפשרת לכם התנהלות גמישה, עבודה מדהימה מול לקוחות והכי חשוב מגדילה ראש יותר ממה שאדם אנושי אחד יכול לספק ביום אחד. 

קופה רושמת ויתרונותיה מול כל סוגי העסקים במשק 

בעידן בו חשבונית בפנקס עברה אל הלקוח באמצעות חשבונית ירוקה, אין ספק כי קופה רושמת מנצחת על הכול ומביאה את הבשורה גם אל תוך נבכי העסק שלכם. אז מה היתרון בזה? אם יש לכם מרכולית, אם אתם חנות כולבו, אם אתם עוסקים בתחום המסעדנות ואפילו יש לכם בית קפה משלכם, הקופה כבר תעשה את כל השאר עבורכם. 

להנפיק חשבוניות לפרטיים ועסקים, לעקוב אחר כל תרחישי המלאי ובו זמנית לנצח על רשימת עובדים, זמן הגעתם ובסופו של דבר גם השכר שצריך לשלם להם ולספקים. 

כשיש לכם קופה אחת, הכול קורה תוך זמן קצר והכול בזכות לחיצת כפתור אחת שחוסכת לכם זמן, כסף ולעיתים גם כוח אדם אנושי. 

חושבים שמשהו לא מתנהל כשורה ולא מספיק פרודוקטיבי בארגון? אם הרגע רכשתם לעצמכם קופה חכמה צפו לשינויים שיפתיעו אפילו אתכם. מרגע שתצטרפו את המכשיר החכם לשורותיכם צפו להתייעלות מדהימה שתתורגם בסופו של דבר לזמן ובסופו של דבר גם לעלויות שהייתם צריכים לחסוך מזמן. 

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים להשתמש בקופה חכמה? 

ההחלפה בין כוח אדם, קופה רגילה או אפילו אין ספור מאגרי מידע, מצריכה מכם לעדכן את כל מה שהקופה החדשה שלכם צברה על גבי ענן או אפילו על גבי דיסק קשיח. למה זה חשוב? כי לא משנה עד כמה הקופה שרכשתם מדהימה, אם לא תשמרו את כל הנתונים אם הם יאבדו לא תוכלו לשחזר אותם. 

יש לכם ענן או מיקום בטוח לאחסן את כל הנתונים? היתרון הגדול ביותר הוא כי בכל רגע נתון תוכלו לשחזר את כל הנתונים גם כשאתם לא נמצאים בנגישות מלאה ליד הקופה. 

רוצים לשנות את נראות הארגון? לשפר את ההתייעלות הכלכלית עם העובדים, הספקים והלקוחות שלכם? 

כל מה שאתם צריכים זו קופה אחת שתעבוד במקומכם, אחרי ככלות הכול כל שנייה מהותית ביותר לשינוי שעומד לקרות לכם לטובה. 

 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה