אם פעם נהוג היה לחשוב שקופה מחשבת את הסכום וגובה את תשלום שהרי היום הטכנולוגיה, הקדמה מאפשרות הרבה יותר מכך. למעשה, כשמדברים על קופה רושמת מדברים על אינספור פתרונות מהוצאת חשבונית דיגיטלית ועד קבלת כספים, הפעם ביקום המודרני. 

רוצים לדעת איך קופה חכמה אחת יכולה לעשות עבורכם את כל תפקידי הגבייה על הצד הטוב ביותר? לא תאמינו איך קופה אחת חכמה יכולה לעשות עבורכם את כל העבודה הרגישה בארגון והפעם? בואו נדבר על גביית כספים בצורה שלא הכרתם. 

איך גובים מזומן באמצעות קופה רושמת? 

כפי שהבנתם, קופה רושמת יכולה לעשות וכן להועיל לכם לא מעט אבל הדבר הטוב ביותר זה ניהול הכספים שאתם מקבלים מהספקים, הלקוחות וכל מה שביניהם. 

אז מה עושים עם מזומן? מבין כל היתרונות קופה רושמת תחשב עבורכם את סכום ההחזר ובהקלדה של הסכום המדויק העובדים שלכם יהפכו  זריזים יותר, התור יקטן  ואתם תקצרו מחמאות ובעיקר תתחדשו בהרבה לקוחות וקונים חדשים שצריכים את המוצר שלכם מבלי לבזבז להם יותר מדי זמן בתור אל הקופה. 

ומה לגבי אשראי והמחאות? כיצד הקופה גובה אותם? 

הצורה הנפוצה הנהוגה על לא מעט אנשים זה תשלום באמצעות כרטיסי אשראי וגם לזה ערוכה קופה רושמת חכמה ובתנאי שהיא מצוידת במערכת מתאימה. 

אז אולי במערכות הישנות מערכת הסליקה לא קיימת, אבל אם הגעתם עד כאן אנחנו בלינט נאפשר לכם בין יתר שירותיה גם קופה מובנית לקריאת כרטיסים והתוצאה? לקוחות מרוצים ומעבר מהיר וחלק אל הלקוח הבא.  

רוצים שהקופה שלכם תהיה ערוכה גם לתשלום באמצעות המחאות? אמנם מדובר בשיטה שאינה נפוצה אבל החדשות הטובות כי גם כאן הקופה תקצר את הזמן ותזהה את פרטי הקונה ואמינות התשלום באמצעות הקלדה בודדה של כמה פרטים למערכת. 

סוגי גבייה נוספים באמצעות קופה שרושמת הכל

אפשרות גבייה נוספת המתאפשרת באמצעות קופה חכמה זה גם הקלה על הקונה באמצעות חלוקה פשוטה לתשלומים. כל מה שצריך לעשות זה להכניס את הסכום של הקנייה, לבחור את מספר התשלומים וזהו, הקנייה מסתיימת לפני שהחלה וכולם מרוצים, בעיקר הקונים!

בסיכום דבר, קופה מזמן כבר לא פועלת רק בהיבט של קבלת כספים “והחזרת עודף” אם כי השיטות השתכללו וכיום הן רק חלק מיתרון אחד הכולל בתוכו מהירות תגובה, פשטות הפעלה, רישום מהיר והגדלת חתך לקוחות, שיוך המכירה ללקוח ועוד. 

מהיום, כל מה שאתם צריכים זו קופה חכמה אחת לעסק שלכם, קופה אחת שיודעת ויכולה לקצר את שלבי המכירה, לקצר את שלבי ההמתנה ובעיקר לסייע לכם להגדיל את רף המכירות שלכם בקלות ויעילות רבה, הכול בזכות מכונה אחת שיודעת ויכולה לאפשר לכם לשנות את כללי המשחק. 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה