קופה רושמת היא מוצר בסיסי חשוב מאוד לכל עסק המבצע מכירות יום יומיות בחנות. בחירה של קופה רושמת הינה בחירה אשר צריכה להתבצע בהתאם לצרכי העסק, בין אם מדובר בקופה רושמת בסיסית ופשוטה עם תכונות מוגבלות, ובין אם מדובר בקופה רושמת הרבה יותר מתקדמת ובמערכת מתקדמת ומקיפה המתאימה לצרכים מתקדמים של בית העסק.

אם אתם מנסים להחליט איזה סוג של קופה רושמת מתאים לעסק שלכם, ואתם מתלבטים בעת הבחירה, הגעתם אל המקום הנכון. חשוב שתדעו – אם אתם מחפשים קופה רושמת לעסק קטן מחיר הוא לא הדבר היחיד שאתם צריכים לבדוק. ריכזנו עבורך כמה דברים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם מבצעים רכישה של קופה רושמת לעסק שלכם, כך שתוכלו למצוא את המערכת המתאימה והטובה ביותר עבורכם.  

הגדירו את הצרכים שלכם

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הגודל של העסק כרגע, והצמיחה הצפויה לשנים הקרובות. חשוב להבין מה קורה בעסק עכשיו ובעתיד הקרוב כדי שתוכלו להחליט על הצרכים שלכם ולבצע בחירה נכונה וטובה. אם מדובר בעסק עם מוצרים רבים, חשוב לרכוש קופה רושמת מתקדמת עם סורק ברקוד וקודי מוצרים כדי לייעל את תהליכי המכירה. כאשר מדובר בכמות קטנה של מוצרים, ולא נראה כי עתיד להיות גידול בכמות מוצרים בקרוב, קופה פשוטה יותר יכולה בהחלט להספיק לכם.

בדקו את מערך האבטחה הכלול בקופה

שמירה על מזומן, צ’קים ופרטי תשלום דיגיטליים בצורה בטוחה, כל זה חייב להיות חלק בלתי נפרד מהקופה הרושמת בה תבחרו.

מגירה נעולה ומאובטחת תבטיח שאנשים לא מורשים לא יוכלו לקבל גישה למזומן וצ’קים עד העברה לכספת או הפקדה אל חשבון הבנק, ומערך אבטחה דיגיטלי בכניסה אל מערכת הקופה ימנע מגורמים לא רצויים להשתמש בקופה ולגשת לפרטי תשלום רגישים של לקוחות.

אם מדובר בקופה מתקדמת הכוללת גם את ניהול המלאי, החשבוניות וכל הפרטים של העסק, שימו לב כי היא כוללת מערכת אבטחת מידע קפדנית המונעת פריצה אל המידע שלכם, וגיבוי של הנתונים לכל מקרה של נזק או תקלה.

קופה רושמת המאפשרת גם ניהול מלאי

אם לעסק שלכם יש מלאי מוגבל של מוצרים, אז קופה רושמת בסיסית אמורה להספיק לכם, אך אם מדובר בעסק הכולל כמות גדולה מאוד של מוצרים שונים, בחירה של קופה רושמת הכוללת גם מערכת לניהול המלאי היא הבחירה הנכונה עבורכם. מערכת כזו תבצע עדכון מלאי תדיר בעת הרכישות כך שתוכלו לדעת מתי יגיע הזמן לחדש את המלאי, אילו מוצרים נמכרו יותר ואילו פחות ולנהל את המלאי שלכם בצורה מסודרת וברורה יותר.

מחיר הקופה

לאחר שהגדרתם את הצרכים שלכם, ואתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים, הרכיבו לעצמכם רשימה של כמה קופות רושמות שיכולות לענות על הצרכים שלכם, ומתוך הרשימה הזו יהיה לכם קל יותר לבחור את הקופה המתאימה לכם ביותר.

לאחר שיש לכם רשימה של כמה קופות רושמות שיכולות כולם להתאים לכם, זה הזמן לבדוק לגבי המחיר. הגדירו מראש את התקציב שלכם ובצעו השוואת מחירים בה אתם לא מחפשים את המחיר הנמוך ביותר, אלא את המחיר המשתלם ביותר בהתאם לתקציב שלכם ובהתאם לתמורה שתקבלו תמורת המחיר. כמו כן, מוזמנים להיכנס למחירון שלנו.

כך תוכלו לבחור קופה רושמת לעסק קטן בצורה הטובה ביותר ולהיות בטוחים כי אתם משקיעים בקופה שתשמש אתכם למשך זמן רב בצורה הטובה ביותר ותסייע לכם בניהול העסק שלכם.

למידע מעניין נוסף על ניהול עסק קטן, קופה רושמת ומוצרים שונים היכנסו – לינט תוכנה לניהול עסק

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה