כשמדברים על עסק מצליח מדברים על עסק שיודע לספק את הסחורה בזמן, לספק את התשובות הנכונות שצריך ובעיקר אחד כזה שיודע להתנהל מול כל משבר או קושי. 

כאמור, הגדרת עסק מצליח רבת דרישות והיא כוללת בין היתר גם טיפוח הלקוחות הקיימים והתווספותם של החדשים והתוצאה? גידול הכנסות ויכולת לשרוד כל סערה שתפקוד אם חלילה תפקוד אתכם בדרך. 

אז יש לכם כבר תוכנה לניהול עסק? מה לגבי קופה רושמת? שואלים את עצמכם מה הקשר בין כלי הניהול הטובים ביותר בישראל? לינט, עוזרים לעסק שלכם לנסוק למקומות הגבוהים ביותר באמצעות התוכנה האולטימטיבית לעסק. 

כשתוכנה לניהול עסק פוגשת קופה רושמת – ככה נראית הצלחה

כחלק בלתי נפרד של ניהול ארגון ותוכנה מתאימה חשוב לדבר גם על קופה רושמת שמזמן כבר יודעת לתת מענה לדברים שהם מעבר לחישוב מינורי. הקופה הרושמת לא רק שיודעת לחשב את המוצרים אלא גם לתת דין וחשבון לגבי שקילת מוצרים, להגיב מהר לכל פעולה וכך לאפשר להמתנה להתקצר לשביעות רצונם של הלקוחות. 

לא רק את זה מספקת לכם הקופה, אלא גם שעון נוכחות מדהים שמובנה בתוך הקופה ויכול להחתים את העובדים מהרגע הראשון שהם מתיישבים על הקופה. ללא בזבוז של זמן ועם המון פרודוקטיביות הקופה שלכם הולכת לשנות את כל מה שהורגלתם אליו וכך לשפר את יכולות הארגון שלכם לאין שיעור. 

איתור באמצעות סריקת בר קוד, כמו כן איתור המוצר על ידי הקלדתו על המסך והנה הוא נמצא. מהיום לא צריך לחכות ויתרה מכך אין צורך לאלץ את הלקוחות שלכם להמתין יותר מזמן המתנה סביר. 

קופה רושמת יעילה לכל ארגון שרוצה לייעל את עבודתו אל מול לקוחות, ספקים וכל השאר. כאן אתם משקיעים השקעה חד פעמית וקוצרים הצלחות רב פעמיות. כל מה שנשאר זה להאמין במוצר, להכיר ביתרונות שלו ולראות כיצד הוא עוזר לכם לשנות את הדברים בדרך הקלה ביותר. 

ניהול קופות רושמות בארגון – הדרך הטובה והמדויקת למערך הגבייה שלכם בעסק 

במצב שבו כל המערכות מחוברות לתחנת הנהלת חשבונות אחת וניהול המלאי מתבצע מנקודה מרכזית אתם בהחלט יכולים ללכת הביתה, לישון בשקט ולסמוך על מישהו שיעשה את העבודה כמו שצריך עבור העובדים שלכם ובעיקר עבורכם. 

לכל סניף או מחסן משתייכות כמה קופות המפיקות תעודות העברה לקופה שבין היתר יודעת להסדיר את העברת הסחורה מסניף לסניף בקלות ודייקנות רבה. כמו כן בשאר קופות הסניפים סולקים אשראי למסוף אחד והנה לכם- דרך נהדרת לפתוח את היום ולסיים אותו כשאתם רגועים ובטוחים שיש על מי לסמוך. 

צריכים עזרה בבחירת קופה רושמת או תוכנת ניהול מתאימה לעסק שלכם? לינט – עוזרים לכם לנהל את הדברים בצורה הטובה ביותר. 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה