כשמדברים על פעילות בית העסק שלכם מדברים על עניין מורכב הן בהיבט הרווחים וכלה בעניין הדיווחים וההתנהלות הכשירה בעסק. אז איך עושים את זה יעיל ונכון מבלי להסתבך בשום דבר לרבות רשויות המס והחוק? 

לבחירת קופה רושמת יש השפעה מכרעת ביותר על בית העסק שלכם ואם אתם בוחרים אותה היא בהחלט יכולה להבטיח לכם ניהול איכותי ומתמיד של המכירות, ההכנסות, הוצאה בעסק, מלאי וכמובן דיווחים לרשויות. 

רוצים לעשות את זה נכון? אין לכם מושג עד כמה הקופה שאתם מהססים לרכוש יכולה להועיל לכם לטווח הארוך? הנה 4שימושים שהם גם יתרון לכל דבר. 

מסוף האשראי – לכל קופה רושמת יש כוכב עולה 

מסוף האשראי הוא בהחלט הכוכב של כל קופה רושמת היות והוא מעניק פתרון מדהים המייצר פרודוקטיביות בלא מעט נושאים החל מתשלום במזומן, סריקה של מגוון כרטיסי אשראי ועוד. בעידן כל כך מתקדם, מסתמן כי המסוף עושה עבודה של 2 עובדים נוכח יכולתו לסרוק את התשלום ואף לתעד אותו ברשומות ההכנסה – הכול תחת אותה קופה. 

ניהול עמדת מכירה – יתרון שהוא גם שימוש 

הדור החדש כבר כאן, עמדות מכירה זה רק חלק משימוש יעיל ופרודוקטיבי של קופה רושמת והוא כמו קודמיו מספק עמדה ממוחשבת שיכולה בהחלט להפוך את החיים שלכם בעסק לקלים ביותר ובו זמנית לאפשר חסכון בכוח אדם וסימון וי אחד גדול על כל משימה בזמן הקצר ביותר וטוב בעשרות מונים מהגורם האנושי. 

עדכון מחירים והקמת מחלקות חדשות – זה באמת יכול לעבוד לטווח הרחוק 

קופה רושמת ממחושבת מצוידת במסך גדול ולה גם מדפסת אינטגרלית המאפשרת צפייה בכל הנתונים של העסק החל ממכירות, הכנסות, הוצאות ולכן אל תפסחו על פרט זה- זה בהחלט יכול לסייע לכם להתנהל נכון. 

יתרון גדול שיש לקחת בחשבון הינו להוסיף מחירים, לעדכן מחירים ואף להגדיל את העסק בזכות בנייה מחודשת של מחלקות- הכול בלחיצת כפתור אחת, חסכון של זמן ובאין מחויבות לשהות באותו זמן בבית העסק.  

הבנת היישומים והדרכה ממוקדת 

דבר נוסף שיידרש מכם הוא לנצל עד תום את כל האפשרויות אותה מציעה לכם הקופה החכמה, יש שם מגוון יישומים וחשוב שלא לפסוח וללמוד אותם על בוריה- הכול בכדי שהעסק שלכם יתפקד גם אם אתם או מספר עובדים לא נמצאים במקום בהיבט הפיזי של העניין. 

בגדול, המערכת המשוכללת מצוידת בכל מה שאתם צריכים החל משינוי המחיר ועד לניהול העובדים והמכירות שלהם ולכן חשוב לשים לב לכל פרט ופרט שהוא למעשה יתרון אחד גדול שאסור לפספס. 

אם מבינים את כל היישומים של המערכת ניתן בהחלט לנצל את כל היתרונות שהיא מביאה והכול במטרה להבטיח פעילות יעילה ובטוחה של הארגון לטווח הארוך.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה