עסקים חכמים תמיד מחפשים את הדרכים להתייעל, ולהביא את הדברים לידי ביצוע בצורה הטובה ביותר. מסיבה זו, עסקים רבים עוברים לקופה רושמת. לפני הבחירה בקופה המתאימה ביותר לעסק שלכם, עליכם לקחת בחשבון 5 גורמים מרכזיים שיסייעו לכם להתאים את הקופה לצרכים שלכם. המשיכו לקרוא ותגלו אילו דברים עליכם לקחת בחשבון, וגם היכן מומלץ לרכוש קופה רושמת איכותית ואמינה.

מי צריך קופה רושמת?

קופה רושמת הינה מוצר הכרחי לכל עסק מבוסס מוצר, אשר מבצע עסקאות רבות על בסיס יומי בהתאם לצרכי העסק שלך. אם אתם מנסים להחליט איזו קופה רושמת מתאימה לבית העסק שלכם, פירטנו עבורכם חמישה דברים שמומלץ לשקול לפני הרכישה, ככה שתמצאו את הקופה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

1.    גודל, צרכים וקצב צמיחת העסק

הדבר המרכזי והראשון שיש לקחת בחשבון טרם בחירת קופה רושמת לעסק שלכם הוא מה קצב הצמיחה של העסק בשנים הקרובות, האם מדובר בבית עסק עם אלפי פריטים ומספר מחלקות, או שאולי מדובר בעשרות פריטים במלאי ואזור מסחר קטן.

2.    וודאו כי יש תוכנות אבטחה מתקדמות

חלק מהפעולות של הקופה הרושמת הינם שמירת מזומנים, צ’קים ומידע על תשלומים מקוונים. מדובר בפעולות רגישות ולכן חשוב לוודא כי בקופה קיימות תוכנות אבטחה אמינות. בנוסף לכך, מגירת נעילה תבטיח לכם שאנשים ללא הרשאה לא יהיו נגישים למזומנים ולצ’קים.

3.    בדקו את פונקציית מעקב אחר מלאי

במידה ולעסק שלכם יש מלאי מוגבל בלבד, קופה רושמת בסיסית בהחלט תספיק. במקרים אחרים בהם ישנה התמודדות עם כמויות מלאי גדולות, תוכלו להנות מקופה רושמת עם מערכת מקיפה יותר, עם תכונות מעקב אחר מלאי.

הפונקציות האלה יודעות לפקח באופן אוטומטי על עסקאות יומיומיות, ככה שתמיד תהיו מודעים למלאי הקיים, ללא הצורך בספירה ידנית. היתרון של הפונקציות האלה הוא בעיקר החסכון בזמן, וגם למנוע חוסרים במלאי.

4.    אפשרויות הדפסת קבלות

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון טרם רכישת הקופה הוא האם ברצונך לעשות שימוש בקופה גם להדפסת קבלות. יש באפשרותכם לבחור בין סוגי מדפסות, מדפסת תרמית ומדפסת סרט הדפסה. ההוצאה הראשונית של מדפסת תרמית תהיה יקרה, אך יכולה לחסוך לכם המון כסף בטווח הארוך, כיוון שהיא לא דורשת החלפת ראשי דיו. מדפסת סרט הדפסה לעומתה זולה יותר, אך זקוקה להחלפת ראשי דיו לעתים תכופות.

5.    בחרו את החברה המומלצת לרכוש ממנה

חברה אמינה ומומלצת תאפשר לכם רכישה בראש שקט, שיש לכם על מי לסמוך ולמי לפנות בעת תקלות. בכל זאת מדובר בעסק שלכם ובפרנסה שלכם, הקופה הופכת להיות חלק מרכזי בניהול העסק, ויש חשיבות רבה לכך שהיא תתפקד באופן מושלם.

קופה רושמת של לינט

הקופה הרושמת של לינט מעניקה לעסקים קטנים ובינוניים מענה לכלל התפקודים העסקיים של העסק הכוללים: ניהול מלאי, הנהלת חשבונות, תיעוד פעולות וניהול קשרי לקוחות ועוד. לקוחות החברה נהנים ממרכז בקרה רב עוצמה לכל ערוץ מכירה אפשרי. לפרטים נוספים צרו קשר עם המומחים של לינט, וסייעו לעסק שלכם לצמוח בצורה נכונה ובטוחה.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה