יותר ויותר עסקים כבר הבינו את חשיבותה של חשבונית ירוקה, זונחים את פנקס החשבוניות הישן ומתחילים ליהנות משימושים שמגנים על הסביבה ובו זמנית מייעלים את הארגון שלהם. 

רוצים לזנוח את פנקס החשבוניות הישן לטובת פתרון אטרקטיבי יותר, יעיל יותר ובעיקר אחד כזה שיחסוך לכם כסף וזמן? הנה 3 סיבות שינמקו לכם מדוע חשוב לעבור לשימוש בחשבוניות ירוקות לעסק ואיך עושים את זה נכון. 

העולם שייך לדיגיטלי – כל מה שאתם צריכים זו קופה רושמת או חשבונית ירוקה שעושה את ההבדל 

כפי שהבנתם, יש לא מעט עסקים קופצים על ההזדמנות ומברכים על השינוי הזה. מהיום לא עוד סחבת, לא עוד חוברת חשבוניות אלא עידן דיגיטלי יעיל יותר, זול יותר שמאפשר לאותה חשבונית ירוקה להגיע בצורה הטובה ביותר ובזמן הנכון למי שצריך אותה באמת. 

אז לצד קופה הרושמת שלא רק מחשבת את העודף שהלקוח שלכם צריך לקבל, יש גם את המסמכים המסודרים נכון, רישומי סטטיסטיקה עכשוויים ושנתיים וכל מה שלמעשה הופך ארגון למוצלח ללא מאמץ מיותר. 

אז למה חשבונית ירוקה ואיך היא יכולה לעזור גם לכם לשמור על הקיים או לגבור על המתחרים בשטח? 

מהיום חשבונית היא כבר לא משהו שצריך להתעסק בו יותר מדי, לא כשיש לכם את הסביבה הירוקה ואת החשבונית הווירטואלית והחכמה שמגיעה לכל יעד שתבחרו בזמן הקצר ביותר. 

מהיום כבר לא צריך להזמין חשבוניות בבית הדפוס – עוד סיבה להתקדם עם הקדמה 

היתרונות הבולטים של חשבונית דיגיטלית מאפשרים הזמנה און ליין קלה ונוחה יותר. מהיום, כבר לא צריכים לרוץ לבית הדפוס ולא להתנהל מול אף אדם אלא מול אתר וחשבונית דיגיטלית ידידותית לסביבה ובעיקר לעסק שלכם. 

אם כבר רכשתם קופה רושמת הנה עוד סיבה לרכישת חשבוניות חכמות, דיגיטליות וירוקות, חשבוניות שלא רק מגיעות אל היעד בקלות ובאמצעות כל מדיה אפשרית אלא בו זמנית עושות סדר למערך העסקי של הלקוחות שלכם! מהיום, לא עוד מסמכים שהולכים לאיבוד, לא כשיש לכם חשבוניות דיגיטליות שנשמרות תחת סדר מסוים ונשלפות בכל פעם שמישהו צריך אותן! 

הלקוח שלכם צריך מוצר כזה או אחר? כשיש לו חשבונית קיימת מכם, הוא פשוט יוציא את הקיים ויבחר להישאר אתכם מטעמי נוחות – מה שמביא אותנו לסיבה הנוספת מדוע חשוב לאמץ שימושי חשבונית מחוללת נפלאות גם בקטגורית הלקוחות הקיימים שרוצים סיבה טובה להמשיך ולהישאר אתכם! 

בסיכומו של דבר, חשבוניות דיגיטליות מביאות לא מעט יתרונות ושימושים שכל ארגון חייב לעצמו. 

שמירה על פרטיות הלקוח, פירוט על כל קנייה וקנייה בצורה מסודרת, תיעוד נכון וללא התעסקות נוספת, כל אלו הם רק חלק מהיתרונות חשבונית ירוקה שמהווה בסופו של דבר שירות מצוין הן עבורכם והן הלקוח שלכם והכל בלחיצת כפתור אחת. 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה