ניהול של עסק הוא משימה לא קלה, ולא משנה באיזה תחום מדובר. גם אם יש לכם ניסיון של שנים בניהולו, סביר שתתקלו במהלך הזמן בלא מעט אתגרים. יחד עם זאת, אם יודעים לעשות את זה נכון ונעזרים בפלטפורמות הייעודיות המתאימות, אפשר להתגבר על הקשיים ולהפוך את העסק, במרוצת השנים לרווחי וליעיל הרבה יותר. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות תוכנה מיוחדת לניהול עסק, המוצעת כיום על ידי חברות, המתמחות בתחום.

תוכנה לניהול עסק היא פתרון נהדר שיכול להתאים לעסקים בסדרי גודל שונים וגם מתחומים שונים, לרבות חנויות המציעות למכירה מוצרים מכל מיני סוגים. אחד היתרונות הבולטים של תוכנה זו הוא היכולת להתאימה במדויק לצרכיו של העסק וליהנות ממגוון של כלים, שישרתו אותו בזמן אמת. מעוניינים בהתקנתה של התוכנה, אך תוהים לפני כן אילו פונקציות היא מציעה? הנה, התשובה:

ניהול מלאי העסק

אחת הפונקציות הבולטות של תוכנה לניהול עסק היא ניהול המלאי. תוכנה לניהול מלאי בית העסק מתאימה לחנויות ולעסקים המחזיקים ברשותם מלאיים ונדרשים במעקב שוטף אחר אותו מלאי. באמצעות התוכנה אפשר לתעד את המלאי, את המגוון שלו ואת כל מה שקורה איתו כאשר הוא בעסק וכך להימנע מטעויות ובעיות שיכולות לעלות, בהמשך, לא מעט כסף. אם בעבר עשו זאת בכתב, הרי שכיום, תודות לפיתוחים הקיימים, אפשר לייעל את תהליך העבודה בכל הקשור לניהול המלאי ולהיעזר בשירותיה של תוכנה לניהול עסק כך שהתיעוד והניהול הוא ממוחשב.

סליקת כרטיסי אשראי

פונקציה נוספת של תוכנה לניהול העסק היא סליקת כרטיסי אשראי. כאן הכוונה היא לאפשרות לבצע חיובים באמצעות התוכנה, המקושרת לחברת סליקת האשראי שמולה עובד העסק. את החיובים הללו אפשר לעשות אונליין וגם באופן פרונטלי, בשעה שהלקוח מגיע אל החנות עצמה או אל בית העסק ומבצע את העסקה/הרכישה.

קופה רושמת

הפונקציה הזו יעילה במיוחד והיא הופכת את עבודתם של הקופאים והקופאיות לפשוטה הרבה יותר. באמצעות קופה רושמת המוצעת בתוכנה עצמה יכולים העובדים לבצע את העבודה בקלות רבה ולעשות זאת תודות לאמצעים חדשניים שונים. הפונקציה הזו אפשרית לשימוש באמצעות טאבלט או מחשב והיא מתממשקת עם רכיבי הנהלת החשבונות של אותו עסק. תפעולה של הקופה הוא קל מאד, היא מאפשרת זמן המתנה קצר מאד ללקוח והיא תומכת במגוון של מוצרים עם ווריאציות שונות וכן במוצרים שקילים.

ממשק לחנות אינטרנטית

בעידן של היום לעסקים רבים, המחזיקים חנות פיזית, יש גם חנות אינטרנטית. באמצעות תוכנה לניהול עסק אפשר לתפעל חנות אינטרנטית, כך שכל המוצרים המופיעים בתוכנה יעברו באופן אוטומטי לחנות וגם יעודכנו בה. עדכוני המבצעים וההנחות המיוחדות מופיעים באתר תודות להתממשקותו עם התוכנה ואפשר להנפיק, בעת הצורך, מסמכים שונים בעזרתה, המועברים אל הלקוח ישירות במייל.

 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה