כיום מרבית העסקים כבר זונחים את האפשרות של הפקת חשבוניות רגילות, ועוברים  אל הפקת חשבוניות דיגיטליות. אך כמובן על מנת שתוכלו לבצע צעד כל כך משמעותי, עליכם להכיר את העולם של החשבוניות הדיגיטליות לעומק. אז רגע לפני שאתם רוכשים את החבילה שמתאימה לכם, קחו לעצמכם כמה דקות על מנת לקרוא את המאמר הבא. במאמר הזה אנו נסביר לכם בדיוק מהי חשבונית דיגיטלית ומדוע אתם חייבים לספק לעסק שלכם את השירות הזה. מיד לאחר מכן יהיה לכם הרבה יותר קל לדעת שאתם עושים את ההחלטה הנכונה עבורכם, שהיא באותה מידה גם החלטה נכונה עבור העסק שלכם. אז אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע שבסופו תהפכו את ההתנהלות של העסק שלכם ליעילה יותר.

מהי חשבונית דיגיטלית?

על מנת שתוכלו לקבל החלטה שמתאימה עליכם, אתם צריכים להבין מהי בכלל חשבונית דיגיטלית. אם בעבר על מנת להפיק חשבונית או קבלה הייתם צריכים להתעסק עם פנקסים ישנים, כיום בזכות התקדמות הטכנולוגיה חוקי המשחק השתנו לחלוטין. באמצעות הפונקציות הקיימות בחשבונית דיגיטלית אתם יכולים להפיק חשבונית או קבלה לכל לקוח בלחיצת כפתור אחת בלבד. 

אתם לא צריכים להתעסק עם בירוקרטיה מיותרת או עם החלטות שאינכם בקיאים בהם בכלל.  כל מה שאתם צריכים לעשות מבחינתכם זה רק להזין את פרטי הלקוח, והוא יקבל את החשבונית ישירות לכתובת המייל אותה הזנתם בפרטי הלקוח – פשוט, נוח וקל!

למה מומלץ לעבור לחשבונית דיגיטלית?

  1. אתם תמיד תוכלו להיות עם יד על הדופק, ותמיד תוכלו לקבל משוב בזמן אמת על ההכנסות של העסק שלכם. כל זאת שוב על ידי לחיצת כפתור אחת בממשק המתקדם.

  2. באמצעות הפקת חשבוניות דיגיטליות אתם חוסכים לעצמכם זמן עבודה יקר, ויכולים להפיק לכל לקוח חשבונית בזמן אמת. בתור בעלי עסקים אתם בוודאי יודעים כי זמן שווה כסף.

  3. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של עסקים המציעים לכם שירות של חשבונית דיגיטלית, דבר שיאפשר לכם לחסוך כסף בצורה משמעותית וגם לשמור על איכות הסביבה.

איך מפיקים חשבונית דיגיטלית במערכות לינט?

השתכנעתם כי חשבונית דיגיטלית זה מה שאתם צריכים לעסק שלכם? בואו תעשו זאת אצלנו במערכות לינט. איך בדיוק תוכלו לצאת לדרך? האמת היא שאתם לא צריכים לבצע פעולות מורכבות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזין את פרטי העסק ולהירשם לאתר.

מיד לאחר מכן יפתחו בפניכם כל ההרשאות, ותוכלו להתחיל להפיק חשבונית דיגיטלית ללקוחות שלכם. אם לא די בכך, אצלנו אתם מקבלים גם 30 יום ניסיון, כך שאם אתם לא מרוצים תוכלו לבטל את החשבון ולא תחויבו. אז למה אתם מחכים? זה הזמן שלכם להירשם אלינו על מנת שביחד נוכל להרים את העסק שלכם למקומות שלא הכרתם.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה