5 תוכנות ועזרים שימושיים לעסקים

כבר כעבור כ-40 שנה לאחר שפרצה אל התודעה, טכנולוגית המחשוב תופסת מקום מרכזי מאוד בחיינו. בעלי עסקים, כמו אנשים פרטיים, מחפשים תוכנה לעסק שתהיה תפורה על התהליך העסקי שלהם. לכן אותם בעלי עסקים שיוצאים “לצוד” להם תוכנה לעסק שתהיה בגדר “הכל כלול”, מוצאים עצמם נבוכים ומבולבלים בפני המבחר. בעלי עסקים יכולים להיעזר בתוכנות וכלים שונים שהופכים להם את ניהול העסק או ביצוע פעולות שונות הקשורות לעסק ולניהול להרבה יותר קלות ופשוטות. הנה 5 תוכנות ועזרים כאלו שכדאי לכם להשתמש בהם.

אתרי העלאת קבצים – כיום, כשאנחנו משתמשים באינטרנט ממגוון מקומות, נצטרך לעתים להעביר מידע ממקום למקום. רוצה להעביר קובץ מהטלפון במהלך נסיעה לחו”ל למחשב בבית? או אולי לגבות קבצים גדולים לענן? לשם כך ישנם אתרי אחסון ואירוח באינטרנט שמאפשרים העברת קבצים גדולים באמצעות האינטרנט וחלק מה גם פשוט חינמיים. אפשר להשתמש בהם על מנת להעביר ולשתף את הקבצים האלו עם אחרים או פשוט להשתמש בשירותים אלו לצורך גיבוי קבצים חשובים.

כשאתם בוחרים אתר להעלאת קבצים לעבוד איתו, חשוב שתשימו את הדגש על אתר שמאוחסן על שרת VPS. אם מדובר בעלאת מספר קטן של תמונות אז כמובן שהדבר לא קריטי במיוחד וזמן ההמתנה לא יהיה ארוך ומייאש. אך כאשר מדובר על מספר רב של תמונות, אתר שמאוחסן על שרת רגיל יגרור אחריו זמן המתנה ארוך ומייאש עד שכל התמונות יגובו.

תוכנות אופיס – אחד הדברים הבסיסיים שלומדים במחשבים זה להשתמש בתוכנות אופיס למיניהן. התוכנות Word, Excel, PowerPoint ותוכנת האימיילים Outlook הן לא סתם תוכנות לשימוש בודד, כל אחת מהן היא עולם ומלואו. חלק מהתוכנות, כמו למשל Excel לא נראות כשימושיות במיוחד במבט ראשון, אך כשנכנסים לעומק מגלים שיש אפשרויות רבות שעוזרות לבצע חישובים מסובכים וארגון נכון ומסודר של מידע.

תוספי דפדפן – באופן כללי, שימוש באינטרנט לצרכי העסק זה דבר הכרחי. הדפדפן הפופולרי ביותר בעולם כיום הוא דפדפן Chrome והוא לא רק מהיר ונוח אלא גם מכיל תוספים והרחבות לשימוש בו. התוספים השונים מקצרים לכם תהליכים מסובכים ומכילים לכם אפשרויות נוספות שלא מובנות מאליו כלל. תוספי תרגום, דקדוק, סידור, קיצורי דרך, תוספים המספקים מידע שימושי או תוספים המוסיפים עזרים ויזואלים הם רק חלק קטן מרשימה ענקית של תוספים יעילים לכם ולעסק שלכם.

הכלים השונים של גוגל – כבר מזמן שגוגל לא רק מנוע חיפוש. חברת גוגל מפתחת כל הזמן עוד ועוד תוכנות וכלים שעוזרים לכולנו בחיי היום יום שלנו, אך גם עבור עסקים השימוש בהם נחוץ. שירות המייל של גוגל – Gmail – הוא השירות הפופולרי ביותר לדואר אלקטרוני, האפשרויות השונות ב- Google Docs מאפשרות לכם ליצור מסמכים שימושיים, יפים ויעילים שאפשר לשתף עם אנשים אחרים ואף לעבוד עליהם במשותף. בנוסף לכך, גוגל מקנה כלים מיוחדים לסטטיסטיקות, ניתוח וניהול של אתרי אינטרנט, כלים אשר בעל אתר לא יכול בלעדיהם.

תוכנות לניהול עסק – זהו כלי הבסיס לכל עסק. פעולות רבות הקשורות לעסק ניתן לבצע בקלות באמצעות מס’ קליקים בודדים בתוכנה לניהול עסק. התוכנה שלנו, לינט, מאפשרת לכם לבצע את כל הפעולות הפשוטות האלו בענן. מכילה מודול ניהול מלאי, להפיק חשבוניות  ומסמכים חשובים, לשלוח חשבוניות באמצעות חתימה דיגיטלית מאובטחת ולנהל את העסק שלכם בצורה נכונה וחכמה מכל מקום ובכל זמן.

אלו רק 5 דוגמאות מבין הכלים והעזרים השונים שיכולים לעזור לעסקים. בנוסף לכך קיימים עוד אלפי כלים שונים לאנשים פרטיים, לעסקים ואפילו כלים שמותאמים לעסקים בתחומים מסוימים. צריך רק לחפש.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה