חשבונית באינטרנט

חלפו ימי פנקסי החשבוניות מאז התאפשרה חשבונית באינטרנט , הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה חוקית. כיום שולחים ומקבלים חשבונית ירוקה באינטרנט.

כמו שנראה מיד, יש מספר יתרונות לחשבונית באינטרנט, וחשוב מאוד להיות מודעים לכל אותם יתרונות, במיוחד אם הנך בעלים של עסק שרוצה להקל על עצמך ובו זמנית על לקוחותיך.

הרעיון של חשבונית באינטרנט עובד בצורה הבאה: כאשר הלקוח מבצע הזמנת מוצר או שירות, הוא מקבל את החשבונית ישירות במייל. שליחת חשבונית באינטרנט יכולה להתבצע מיידית עם סיום ביצוע העסקה, בין אם בשטח או במשרד (משום שחשבונית ירוקה באינטרנט  אפשר להפיק גם מסמארטפון בשטח ולא רק מהמחשב במשרד) כך, הלקוח לא צריך לחכות לחשבונית.

לחשבונית באינטרנט יש עוד מספר יתרונות:

 • ראשית, מדובר בקונספט שחוסך נייר, כך, במקום להשתמש בנייר הכל עובר דרך המייל. מי שהסביבה חשובה לו, ימצא לנכון לעשות שימוש בחשבונית ירוקה באינטרנט ולא בפנקסי נייר.
 • שנית, קל הרבה יותר לשמור תיעוד. במקום שנצטרך להדפיס את החשבונית ולשמור אותה בקלסרים המיושנים והמאובקים, המסמכים נשמרים במחשב, בתוכנה עצמה שבשרתי החברה. בנוסף, ניתן לגבות/לשמור את המסמכים גם במחשב האישי ו/או על שרת העסק.
 • בניגוד לפנקסי נייר, יש בחשבונית באינטרנט אפשרות לשינוי תבנית עיצוב החשבונית בהינף כפתור.
 • בניגוד לפנקסי נייר, אפשר לשנות את תבנית פרטי המידע על המוצרים שבחשבונית בקלות בהגדרות. לדוגמה: ניתן להציג/להסתיר תמונת מוצר, מס’ קטלוגי שלו וכן הלאה.
 • חשבונית באנגלית -בניגוד לחשבוניות בפנקסי נייר, ישנה אפשרות להפוך את שפת החשבונית שתופק לאנגלית בהזזת כפתור בתוכנה.
 • באמצעות חשבונית באינטרנט אנחנו יכולים לחסוך בעבודה בהיבטים רבים, לדוגמה:
  • לשכפל חשבונית עם הרבה שורות פריטים שיצאה ללקוח אחד עבור לקוח אחר.
  • להמיר הצעת מחיר  או כל מסמך אחר לחשבונית, חשבונית לקבלה וכן הלאה דוגמאות של המרה.
 • יש לנו אפשרות לשלוח את החשבוניות במייל לכל מי שאנחנו רוצים, לא רק ללקוחות או ספקים אלא גם לרואי חשבון, הנהלת חשבונות וכן לכל מחלקה בעסק. זה חוסך זמן, והופך את עבודת הניירת להרבה יותר פשוטה.

חשוב להבהיר: חשבונית בקליק באינטרנט אפשר להדפיס ולשלוח בדואר בנוסף לאפשרות לשלוח אותו ללקוח בדוא”ל,

לסיום, צברנו ניסיון בהפקת חשבוניות באינטרנט בין היתר 012 חשבונית באינטרנט והפקת עשרות אלפי מסמכים בדקה עבור אתרי מסחר אלקטרוני דרך ה-API שלנו. אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר,  ומבטיחים ללוות אותך ולהעביר אותך לחשבונית בקליק באינטרנט במהירות ובקלות, באופן שיקל על העבודה שלך ושל לקוחותיך.

קישור לפרטים נוספים אודות הפקת חשבונית בלינט

קישור לפרטים נוספים אודות הפקת חשבונית ירוקה בלינט

 

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה