זוכרים את הימים שחיכיתם לחשבונית במשך ימים עד שתגיע בדואר? זוכרים שעשיתם עסקאות דרך המחשב אך את החשבונית קיבלתם בדואר? אז זהו הימים האלה חלפו, היום מקבלים חשבונית באינטרנט.

יותר ויותר בתי עסק ובעלי מקצוע מעבירים חשבונית באינטרנט ולא בדואר ולא בשום דרך אחרת שנחשבת כיום מיושנת. כמו שנוכל לראות מיד, יש מספר יתרונות לחשבונית באינטרנט, וחשוב מאוד לדעת אותם, במיוחד אם אתם בעלי עסקים או בעלי מקצוע אשר רוצים להקל על עצמכם וכן על הלקוחות שלכם.

הרעיון של חשבונית באינטרנט עובד בצורה הבאה, כאשר הלקוח מבצע עסקה דרך האינטרנט, הזמנת מוצר או שירות, אז הוא מקבל את החשבונית ישירות במייל, שליחת חשבונית באינטרנט מתבצעת מיידית עם סיום ביצוע העסקה, כך הלקוח לא צריך לחכות לחשבונית, הכל מסודר אצלו בזמן אמת.

לחשבונית בקליק יש עוד מספר יתרונות, ראשית, מדובר בקונספט שחוסך נייר, כך במקום להשתמש בנייר הכל עובר דרך המייל. מי שהסביבה חשובה לו, ימצא לנכון לעשות שימוש בחשבונית באינטרנט ולא באמצעים אחרים.

שנית, קל הרבה יותר לשמור תיעוד. במקום שנצטרך להדפיס את החשבונית ולשמור אותה בקלסר או בכל צורה אחרת, נוכל לשמור את כל החשבוניות במחשב, בתוכנה עצמה או בספרייה מיוחדת. זה הרבה יותר קל ופשוט.

שלוש, באמצעות חשבונית באינטרנט אנחנו יכולים לחסוך בעבודה בהיבטים רבים, במקום להיעזר בחשבוניות רגילות אשר מאלצות אותנו להשקיע זמן מסוים, בכל הקשור לחשבונית באינטרנט אנחנו לא צריכים להשקיע הרבה עבודה, מרבית הפרטים חוזרים על עצמם ולכן אנחנו לא צריכים לבזבז על כתיבתן הרבה זמן.

ארבע, יש לנו אפשרות לשלוח את החשבוניות במייל לכל מי שאנחנו רוצים, לא רק ללקוחות או ספקים אלא גם לרואי חשבון, הנהלת חשבונות וכן לכל מחלקה בעסק. זה חוסך זמן, והופך את העבודה שלנו להרבה יותר פשוטה.

חשוב להבהיר אנחנו יכולים לכתוב על חשבונית באינטרנט כל דבר שנרה, הלקוח יכול באמצעות חשבונית בקליק להדפיס או לעשות איתה כל דבר אחר, זה הופך את השימוש בה להרבה יותר פשוט וקל לשני הצדדים.

 

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, חברת לינט, חברה אשר מתמחה בהפקת חשבוניות באינטרנט בין היתר 012 חשבונית באינטרנט ועוד. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם להפיק חשבוניות כמו שאתם צריכים. אצלנו תוכלו לעבור לתחום של חשבוניות באינטרנט באופן מהיר, איכותי, שיקל על העבודה שלכם ושל הלקוחות שלכם. 

שעות העבודה של התמיכה הטכנית

ימים א' עד ה'

 

9:00-17:00

מספר המשתמשים הרשומים באתר

למעלה מ- 6500

שנות קיום התוכנה

6

תוכנה רשומה

Irs Registered Application Approval