הפקת חשבונית און ליין

תוכנה שיודעת להפיק חשבונית און ליין יתרונה בכך שהיא נגישה מכל מקום, יעילה חוסכת בהוצאות וגם תורמת לשמירה על הסביבה. על ידי הימנעות מהדפסת חשבוניות, בעלי עסקים יכולים לתרום את חלקם הצנוע במאבק העולמי נגד כריתת היערות שהם הריאות הירוקות שמייצרות עבורנו את החמצן שאנו כה זקוקים לו.  במיוחד לאור העובדה שיש תחליף טוב להדפסתם: פשוט, להפיק את החשבונית און ליין ולשלוח אותה במייל ללקוח.

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לשמור על הסביבה היא באמצעות חסכון בנייר,  מן הסתם. דוגמא טובה לכך היא באמצעות שימוש בחשבונית ירוקה. מדובר בחשבונית ממוחשבת אשר לא עוברת לנייר, לא מודפסת. מדובר בחשבונית שמופיעה באינטרנט, ואנחנו יכולים לשלוח אותה במייל לכל אחד מהלקוחות או הספקים שלנו.

הרעיון של חשבונית ירוקה הוא, שבעזרת תוכנה פשוטה אשר יוצרת מודלים של חשבוניות, אנחנו יכולים ליצור חשבונית שמתאימה לצרכים שלנו. מדובר בחשבונית שמכילה את כל פרטי המידע עלינו, החל משם העסק, פרטי התקשרות, כתובת אינטרנט, ומקום למלא את כל פרטי העסקה. החשבונית יכולה לעבור ללקוחות דרך המייל או דרך כל תוכנה אחרת באינטרנט, הם יכולים לשמור אותה תחת קבצי PDF או קבצים אחרים.

אפשרות השימוש של חשבוניות באינטרנט הן רבות. בראש ובראשונה מדובר על רעיון שמאפשר לחסוך בנייר, לכן חברות רבות בוחרות להשתמש בחשבונית ממוחשבת,לא רק מטעמים של שמירה על הסביבה שהם חשובים מאוד כמובן, אלא גם מטעמים של חסכון. כשמסתכלים כמה עולה תוכנה להפקת חשבונית און  ליין לשנה לעומת כמה עולה הדפסת חשבוניות בנייר ושליחתן בדואר, שלא נדבר על משך הזמן שמשקיעים בכתיבת כל חשבונית. מאחר והרבה פעמים שליחת החשבוניות לוקחת זמן, גם עד שהן מגיעות ללקוח, הרי שאפשר להבין מדוע הרבה יותר יעיל להשתמש בחשבוניות באינטרנט.

השימוש בחשבוניות באינטרנט הולך וגובר בשנים האחרונות, אנחנו רואים הרבה מאוד חברות ובעלי מקצוע מעדיפים לבחור באופציה זו על פני אופציות אחרות. אנחנו רואים שימוש הולך וגובר בזה בעיקר בקרב חברות קטנות ובעלי מקצוע שעובדים מהבית, מאחר ומדובר בחסכון משמעותי בכסף וכן חסכון בנייר.

קישור לפרטים נוספים לגבי הפקת חשבונית בלינט

קישור לפרטים נוספים לגבי חשבונית ירוקה בלינט

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה