תוכנה להוצאת חשבוניות מול הדפסת פנקסי חשבוניות -השוואה

כל בעל עסק או בעל מקצוע יודע, שכיום אין צורך יותר בפנקסי קבלות. הרבה יותר קל להפיק חשבונית, וגם מסמכים רבים נוספים, באמצעות תוכנה להוצאת חשבוניות. ואם זו תוכנה שיכולה לפעול גם על מכשיר נייד (סמרטפון או טבלט) אז בכלל נפתרת הדילמה גם עבור סוכני שטח שהגישה למחשב, אפילו נייד,  מסרבלת להם את העבודה. 

כיום אפשר למצוא בשוק לא מעט תוכנות שמתמחות בהפקת חשבוניות, קבלות, חשבוניות מס, הצעות מחיר, ניהול מלאי ועוד. תוכנה להנהלת חשבונות כפולה או רגילה, היא דבר כמעט בסיסי היום בכל עסק, בוודאי בעסקים קטנים אשר מבקשים לחסוך כסף בהעסקת עובדים נוספים ולהיות יותר יעילים. כמו כן תוכנה להנהלת חשבונות כפולה או רגילה היא דבר אלמנטארי בחברות שעובדות דרך האינטרנט, מאחר וכל רכישת מוצר או הזמנת שירות מתבצעים דרך הרשת, אז אין סיבה מדוע שתהליך הפקת חשבוניות ייעשה בצורה אחרת.

השאלה הגדולה היא, כיצד בוחרים תוכנה להוצאת חשבוניות. יש כמה כללים לבחירה חכמה ונכונה של חשבוניות:

ראשית, עלינו לבדוק האם התוכנה תואמת את הצרכים של העסק או שלנו כבעלי מקצוע. זה אומר האם התוכנה מספקת את כל הכלים שאנחנו צריכים, האם ניתן להתאים אותה למה שאנחנו זקוקים, האם אפשר ליצור מודלים שמתאימים לנו.

שנית, עלינו לבחון האם יש מגבלות מסוימות בתוכנה, הגבלת בכמות החשבוניות או המיילים, כל מגבלה יכולה ליצור בעיה ולדרוש מאיתנו עבודה בתנאים לא נוחים.

שלוש, חשוב לבדוק האם יש אינטגרציה של התוכנה עם תוכנות אחרות במידת הצורך, האם אנחנו יכולים לייצא ולייבא מסמכים, האם התוכנה מאפשרת לנו לבצע פילוחים שונים לצורכי בדיקות ומחקרים.

ארבע, מוטב לבדוק האם התוכנה משתדרגת מעת לעת, האם ניתן לשפר אותה, והאם השיפורים האלו עולים לנו כסף.

חמש, מאחר ואנחנו מפעילים את התוכנה לבד, טוב לבדוק האם יש הדרכה מקדימה, תמיכה טכנית לאורך הפעלת התוכנה ואילו כלי עזר אנחנו מקבלים מהחברה בזמן שאנחנו משתמשים בשירות שלה.

שש, אם אנחנו מנהלים עסק קטן, חשוב שהתוכנה לא תהיה רק תוכנה להוצאת חשבוניות אלא תהיה תוכנה מקיפה יותר, כך אנחנו נחסוך בהוצאות ונקל על עצמנו. לכן מוטב שזו תהיה תוכנה רחבה שתוכל לאפשר לנו לבצע עבודה במגוון נושאים.

קישור לקבלת עוד פרטים לגבי הפקת חשבונית באינטרנט

קישור לקבלת פרטים נוספים לגבי חשבוניות ירוקות

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה