הוצאת חשבוניות

בכל פעם כשאנחנו מבצעים פעולה עם לקוח, אנחנו חייבים להוציא חשבונית, זה מה שהמדינה דורשת מאיתנו, החשבונית היא הוכחה שבוצעה עסקה במהלכה קיבלנו תשלום מסוים על שירות. בהיעדר הוצאת חשבוניות אנחנו למעשה יכולים להיחשב כמי שאינם מדווחים על עסקאות שהם ביצעו ולפיכך ניחשב למעלימי מס.

הוצאת חשבוניות היא עניין מהותי, שכן בעזרת אותן חשבוניות המדינה יכולה לבחון אילו עסקאות ביצענו באילו סכומים, והאם זה תואם את מה שהצהרנו שהרווחנו, והאם זה תואם את מה שאנחנו משלמים למס הכנסה. במידה ולא, סימן שאנחנו מעלימים מס מהמדינה, דבר שהוא בגדר עבירה פלילית.

יש מספר צורות להוצאת חשבונית. עסקים קטנים מבצעים זאת בעצמם, בעזרת פנקס קבלות או בעזרת הנפקת חשבוניות באמצעות האינטרנט. מדובר על שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים ובינוניים, אשר עובדים עם תוכנות מיוחדות שמטרתן לאפשר הוצאת חשבונית דרך המייל. החשבונית מגיעה ישירות אל הלקוח באמצעות המייל, כך הלקוח יכול לשמור תיעוד של החשבונית ואנחנו יכולים לשמור תיעוד במחשב, כמו כן אנחנו יכולים לספק את החשבוניות בצורה מהירה דרך המייל, בלי הרבה עיכובים ובלי הרבה עבודה.

אפשרות אחרת היא הוצאת חשבוניות דרך שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים ואחרים, שירותים חיצוניים שחברות רבות שוכרות במטרה שלא להחזיק שירותים פנימיים שכאלה במשרד. כמובן שמדובר בשירותים יחסית יקרים יותר אך מצד שני הם איכותיים לא פחות ולעיתים זה אפילו יותר משתלם מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות.

חשוב לציין שיש סוגי חשבוניות, יש חשבונית רגילה, קרי חשבונית עסקה שאין לה חשיבות לרשויות המס, יש חשבונית מס שהיא כן בעלת חשיבות למס הכנסה, מדובר על דרישת תשלום, כמות ומחיר, ובדרך כלל מגולם תשלום מע"מ בתוכה.

חשבונית אחרת היא קבלה על עסקה, יש קבלה רגילה שמגלמת על התשלום עבור השירות ויש קבלת מס שמועברת אל רשויות המס.

כל עסק עובד עם חשבוניות וקבלות שונות וכן הלקוח עצמו יכול לבקש קבלות וחשבוניות שלו בהתאם לצרכים שלו. כיום באמצעות שירותי הוצאת חשבוניות באינטרנט אפשר לנפק את כל סוגי הקבלות והחשבוניות בצורה מהירה ופשוטה.

אם גם אתם זקוקים לשירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים ושירותי הוצאת חשבוניות באינטרנט, זה הזמן לפנות לחברתנו, חברת לינט, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל נושא, נשמח לעבוד איתכם ולהציג בפניכם את השירותים המתקדמים שלנו בתחום זה ובתחומים דומים.

הפקת חשבוניות באינטרנט