יתרונות הוצאת חשבונית בתוכנה במקום הדפסת פנקסים

ישנה חובה חוקית על פי תקנות המס של הוצאת חשבונית בכל פעם כשאנחנו מבצעים עסקת מכירה ללקוח. החשבונית היא מסמך המעיד על כך שבוצעה עסקה במהלכה קיבלנו תשלום על שירות או מוצר. בהיעדר הוצאת חשבוניות אנו עלולים להיחשב כמי שאינם מדווחים על עסקאות שבצענו ולפיכך ניחשב למעלימי מס על כל המשמעויות הפליליות הכרוכות בכך.

קיימות מספר אלטרנטיבות להוצאת חשבונית:

  • פנקסי חשבוניות נייר עסקים קטנים מבצעים זאת בעצמם, בעזרת פנקס
  • קבלות או בעזרת הנפקת חשבוניות באמצעות האינטרנט.
  • מדובר על שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים ובינוניים, אשר עובדים עם תוכנות מיוחדות שמטרתן לאפשר הוצאת חשבונית דרך המייל. החשבונית מגיעה ישירות אל הלקוח באמצעות המייל, כך הלקוח יכול לשמור תיעוד של החשבונית ואנחנו יכולים לשמור תיעוד במחשב, כמו כן אנחנו יכולים לספק את החשבוניות בצורה מהירה דרך המייל, בלי הרבה עיכובים ובלי הרבה עבודה.

אפשרות אחרת היא הוצאת חשבוניות דרך שירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים ואחרים, שירותים חיצוניים שחברות רבות שוכרות במטרה שלא להחזיק שירותים פנימיים שכאלה במשרד. כמובן שמדובר בשירותים יחסית יקרים יותר אך מצד שני הם איכותיים לא פחות ולעיתים זה אפילו יותר משתלם מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות.

חשוב לציין שיש סוגי חשבוניות, יש חשבונית רגילה, קרי חשבונית עסקה שאין לה חשיבות לרשויות המס, יש חשבונית מס שהיא כן בעלת חשיבות למס הכנסה, מדובר על דרישת תשלום, כמות ומחיר, ובדרך כלל מגולם תשלום מע”מ בתוכה.

חשבונית אחרת היא קבלה על עסקה, יש קבלה רגילה שמגלמת על התשלום עבור השירות ויש קבלת מס שמועברת אל רשויות המס.

כל עסק עובד עם חשבוניות וקבלות שונות וכן הלקוח עצמו יכול לבקש קבלות וחשבוניות שלו בהתאם לצרכים שלו. כיום באמצעות שירותי הוצאת חשבוניות באינטרנט אפשר לנפק את כל סוגי הקבלות והחשבוניות בצורה מהירה ופשוטה.

אם גם אתם זקוקים לשירותי הנהלת חשבונות לעסקים קטנים ושירותי הוצאת חשבוניות באינטרנט, זה הזמן לפנות לחברתנו, חברת לינט, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל נושא, נשמח לעבוד איתכם ולהציג בפניכם את השירותים המתקדמים שלנו בתחום זה ובתחומים דומים.

קישור לעוד פרטים באשר אל הפקת חשבוניות דיגיטליות בלינט.

קישור לעוד פרטים לגבי הפקת חשבונית ירוקה בלינט

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה