תוכנת לינט לניהול עסק והפקת חשבוניות מכילה תכונות רבות שהופכות את השימוש בה ליעיל במיוחד עבור העסק שלך. ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות בתחום הפיננסי והניהול של העסק. עם זאת, במקום לציין את התכונות הברורות מאליו של המערכת, נציין פה את היתרונות שמבדילים את לינט משאר התוכנות להפקת החשבוניות והיתרון של שימוש בענן כדי לנהל את החשבוניות דרך האינטרנט.

הפקת חשבוניות בלינט

חתימה דיגיטלית מאובטחת - מכיוון שבמייל מותר לשלוח רק חשבוניות ממוחשבות וחתומות דיגיטאלית, על פי תקנות רשות המסים, קיים בלינט, על כל גרסאותיה, מרכיב מובנה המייצר חתימה דיגיטאלית מאובטחת ומטמיע אותה בחשבונית (או בכל מסמך עסקי אחר בתוכנה) ובכך הופך אותה ל"מסמך ממוחשב" העומד בדרישות החוק לצורך משלוח במייל.
 
שליחה מהירה וחיסכון בזמן - בנוסף, קיים בתוכנה רכיב המסוגל לשלוח מיילים במהירות ללא צורך בפתיחת תוכנה ייעודית לדואר אלקטרוני. אפשר (ורצוי), ישירות מתוך התוכנה עצמה, בקליק אחד, לשלוח את החשבונית הממוחשבת ללקוח במייל כך יוצא שלינט מייעלת את העבודה של הפקת החשבוניות באינטרנט, צרוף חתימה דיגיטלית, ושליחתן במייל במהלך קצר ובמסך אחד.
 
התממשקות לתוכנות ואתרי אינטרנט חיצוניים - לא רק שהתוכנה עצמה יודעת להפיק חשבונית ממוחשבת (או כל מסמך עסקי אחר לצורך העניין...) ולשלוח אותה במייל. היא גם יודעת לקבל פקודות מתוכנות חיצוניות (למשל מאתרי אינטרנט), להפיק חשבוניות (או כל מסמך אחר, כבר אמרנו?) וגם לשלוח אותן במייל ישירות ללקוח באמצעות ממשק ה-API שגם הוא מגיע מובנה לתוך המערכת בכל גרסאותיה.
 
דגש על התממשקות לוורדפרס - לאור הביקוש הרב יש לנו תוסף עדכני שמתממשק ישירות לחנויות וורדפרס Woocommerce - ומאפשר לכם לשלוח חשבוניות מס באופן אוטומטי! לפרטים נוספים.
 

אין דרך קלה ופשוטה יותר להפקת חשבוניות באינטרנט במהירות מאשר להירשם כאן באתר לינט - תוכנה לניהול עסק, לקבל חשבון משתמש, ותוך דקות להשתמש בתוכנה אונליין כאן, על גבי השרתים המאובטחים שלנו ולא רק להפיק חשבוניות, אלא גם לנהל את העסק ביעילות, בעזרת הכלים רבי העוצמה המגיעים עם לינט.

 

הדגמה לשימוש בלינט להפקת חשבוניות

 

מסמך זה נכתב ונערך על ידי ארי בן חור. כל הזכויות שמורות למחבר  © All Rights Reserved .אין להעתיק, לצלם, לפרסם את הנאמר במסמך זה בכללותו או בחלקים ממנו ללא קבלת אישור מבעל הזכויות מראש ובכתב

שעות העבודה של התמיכה הטכנית

ימים א' עד ה'

 

9:00-17:00

מספר המשתמשים הרשומים באתר

למעלה מ- 6500

שנות קיום התוכנה

6

תוכנה רשומה

Irs Registered Application Approval