לינט היא תוכנה להנהלת חשבונות  חד צדית וכפולה באינטרנט ונותנת בידי בעלי עסקים קטנים ובינוניים כלים רבי עצמה לניהול העסק. בין הכלים:

הפקת 18 סוגי מסמכים עסקיים שונים וביניהם הצעת מחיר, הזמנת מכירות, חשבון עסקה, חשבונית מס, קבלה, קבלה לתרומה, תעודת משלוח, חשבונית מס קבלה, תעודת החזרה, חשבונית זיכוי, הזמנת רכש, תעודת העברה בין מחסנים, תעודת כניסה למלאי, תעודת יציאה מהמלאי. יתירה מכך: מסמכים ניתנים להמרה ולשכפול בלחיצת כפתור, דבר שמעלה את הפרודוקטיביות של בעלי העסק ו/או אנשי המכירות, מכיוון שניתן בקלות להמיר הצעת מחיר להזמנת עבודה/לחשבונית מס/לחשבונית מס-קבלה, או לשכפל חשבונית שיצאה עבור לקוח אחד עבור לקוח אחר או אפילו לאותו לקוח, אפשר להמיר חשבונית מס לחשבונית זיכוי במקרה שיצאה חשבונית מס בטעות ועוד אפשרויות רבות נוספות.

קלות התפעול של לינט-תוכנה לניהול עסק והיכולת להפעיל אותה בכל מכשיר -כולל סמארטפונים וטאבלטים- הופכת אותה לכלי חשוב להגדלת שורת הרווח של עסקים קטנים ובינוניים.

בנוסף , התוכנה מכילה ארכיון דיגיטאלי מובנה, מאפשרת ניהול מלאי עם ריבוי מחסנים ותיעוד ומעקב מלאים אחרי תנועות מלאי המתבצעים באמצעות מסמכי תנועת מלאי ייעודיים כמו גם מסמכי הנהלת חשבונות המתעדים אף הם תנועות מלאי. התוכנה מטביעה חתימה דיגיטאלית מאובטחת במסמכים. כמו כן, קיים מודול מובנה לשליחת מסמכים במייל ישירות מתוך התוכנה, כמו גם API להתממשקות לתוכנות אחרות ולאתרי אינטרנט. תוכנת ניהול העסק –לינט, מאפשרת הפקת מסמכים באנגלית ובמטבע זר עבור לקוחות בחו"ל, מאפשרת ריבוי משתמשים עם הרשאות שונות לבעלי תפקידים שונים, מכילה תכונות שהופכות את התוכנה מתאימה לשימוש גם לעסק גדול מאוד מכיוון שהיא מכילה תכונות כגון חשבונאות דו צדית, דוח ניכוי מס במקור, דיווח מע"מ מקוון, יבוא דפי בנק, התאמות חשבונות ועוד, כאשר כל החבילה העשירה הזו ארוזה בעיצוב מדויק, פשוט וידידותי למשתמש.

שעות העבודה של התמיכה הטכנית

ימים א' עד ה'

 

9:00-17:00

מספר המשתמשים הרשומים באתר

למעלה מ- 6500

שנות קיום התוכנה

6

תוכנה רשומה

Irs Registered Application Approval