תוכנה לחשבוניות

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שינויים משמעותיים בעבודה של משרדים ובעלי מקצוע. שינויים אלו הפכו את העבודה המשרדית להרבה יותר פשוטה וקלה. כפי שנראה במאמר זה, לשינויים אלו יש משמעויות מרחיקות לכת על התפוקה ועל צורת העבודה.

אם בעבר הכל היה על נייר, דבר שגרם לבזבוז זמן, בזבוז משאבים ובזבוז שטח, הרי שעם הזמן יכולנו לראות שחלו שינויים אשר הפכו את המשרד להרבה יותר ממוחשב, בהתחלה בעבודה פנים משרדית ועם הזמן גם בעבודה מול לקוחות וספקים. הדוגמא הטובה לכך היא תוכנה לחשבוניות אשר מאפשרת לספק חשבוניות מסוגים שונים בקליק אחד, חשבוניות און ליין לעבודה מול לקוחות וספקים שונים. כל מה שצריך זה לכתוב חשבונית ולשלוח אותה במייל ללקוח או לבעל המקצוע.

במהלך הזמן תוכנות של חשבוניות אלקטרוניות השתפרו פלאים, בזכות שורה של שינויים שהם עברו, שינויים שהפכו את התוכנות להרבה יותר ידידותיות למשתמשים, בזכות אינטגרציה יותר טובה ומגוון אפשרות רחבות שהפכו אותן ליעילות יותר.

מספר דוגמאות לשיפורים שהוכנסו בתוכנה לחשבוניות און ליין.

ענן – הדוגמא הקלאסית ביותר היא, שכיום כמעט כל תוכנה לחשבוניות, עובדת דרך ענן, מה שמאפשר העברת נתונים בצורה מהירה יותר, עבודה של מספר משתמשים בו זמנית, עבודה ממחשבים מרוחקים, התוכנה לא מהווה נטל על המערכת.

אינטגרציה – אפשרות ליצור אינטגרציה עם תוכנות שונות, בכך אפשר לייצא ולייבא נתונים, ליצור שילובים שונים בעבודה, לספק נתונים רחבים יותר, להשיג פילוחים ועוד.

תיעוד לקוחות – כל לקוח שנרשם במערכת ומקבל חשבונית אלקטרונית, מיידית כל הנתונים שלו נשמרים במערכת ובכך הוא הופך לחלק מהמערכת ואפשר לשלוח לו מידע בצורה נוחה ופשוטה.

שדרוגים – התוכנות כיום זוכות לשדרוגים לעיתים קרובות, על כן אף תוכנות חשבוניות און ליין לא קופאות על שמריהן. זה משפר את עבודת המערכת ומאפשר למשתמשים בה ליהנות מכלים רחבים יותר.

תמיכה טכנית – כל תוכנה נהנית מתמיכה טכנית רחבה, התמיכה ניתנת און ליין וכן בטלפון, כמו כן ניתנת הדרכה רחבה בעת התקנת המערכת. זה מאפשר ללמוד עליה וליצור בה מודולים מותאמים אישית.

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה