תוכנה להפקת חשבונית מס

כל בעל מקצוע, בעל עסק, חייב להוציא חשבונית מס ללקוחות שלו וכן לרואי חשבון והנהלת חשבונות אשר מנהלים עבורו את הספרים. אותן חשבוניות מס אמורות לעזור לו לספק חומר ולדווח בכך על כל פעילויותיו.

אם בעבר כל ההתעסקות בחשבוניות מס היתה דרך ספרים וקבלות בנייר, הרי שכיום אפשר למצוא תוכנה להפקת חשבוניות מס, תוכנה זו מאפשרת לתת מספר רב של כלים באמצעותם אפשר לעבוד בצורה פשוטה וקלה ועל פיהם ניתן לבצע אפשרויות רבות.

הרעיון שתוכנה להפקת חשבוניות מס הוא, במקום לבצע פעולות על נייר, הכל נעשה דרך המחשב, מקוטלג ומתועד דרך התוכנה, כל החשבוניות יכולות להיות מועברות לרואי חשבון והנהלת חשבונות דרך התוכנה ולמעשה לא נעשה שום שימוש בנייר.

בין היתר תוכנת חשבונית מס כוללת:

חתימה דיגיטלית –  חתימה של הארגון שמאפשר לזהות אותו, חתימה זו מוכרת ברשויות המס ועל כן כל החשבוניות שמופקות דרך התוכנה מוכרות.

תיעוד וארכיון – כל החשבוניות נשמרות במערכת וניתן לעשות בהן שימוש לאורך זמן רב. אפשר לקטלג אותן על פי הצורך ולבחון בדיוק מה בוצע ומתי.

יצירת שדות ומודולים – הרעיון הוא שכל חשבונית ניתן ליצור על פי שדות קבועים, ניתן ליצור מודולים מתאימים על פי הצרכים שלנו. על כל חשבונית אפשר לכתוב בדיוק את כל הפרטים שלנו, פרטי התקשרות ועוד.

אינטגרציה עם תוכנות ואתרים – ניתן לחבר את התוכנה להפקת חשבוניות מס עם תוכנות אחרות וליצור ביניהן אינטגרציה מלאה. זה מאפשר יבוא ויצוא מידע.

הפקת דוחות – אחד היתרונות הבולטים של תוכנה להפקת חשבונית מס הוא היכולת ליצור דוחות משמעותיים על מגוון נושאים. אפשר ליצור פילוחים ולקבל נתונים סטטיסטיים על עסקאות ונתונים שונים.

יכולת שכפול מסמכים

במקום ליצור בכל פעם מסמך חדש, אפשר לשכפל את המסמכים ולשנות נתונים על פי מידת הצורך.

שימוש נרחב – ניתן לעשות שימוש בתוכנה באמצעות ריבוי משתמשים וכן בריבוי מחשבים, כמו כן ניתן להשתמש בתוכנה גם אם סך העסקאות של הארגון גדל באופן משמעותי.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר ייחודיות עבור תוכנה להפקת חשבוניות ממוחשבות. אנחנו בחברת לינט מתמחים בהפקת חשבונית מס ממוחשבת למגוון סוגי עסקים ובעלי מקצוע. כל מה שאתם צריכים זה ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעזור לכם למצוא תוכנה שיכולה להתאים לעסק שלכם. תפנו אלינו עוד יום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית.

קישור לפרטים נוספים אודות הפקת חשבונית ירוקה

קישור לפרטים נוספים אודות הפקת חשבוניות דיגיטליות

נגישות
לייעוץ ישיר
ייעוץ ישיר
הרשמה