ל-Windows

?למה לבחור בנו

 

.כי לינט הנהלת חשבונות טובה מאחרים בהרבה דברים ובמה שהיא לא, נלמד, נשתפר ונהיה הכי טובים. זו לא סיסמא, זו התחייבות

הנה רשימה חלקית של הדברים בהם לינט הכי טובה.

 

ארכיון דיגיטאלי ושמירת קבצים

 

 

ניתן להוסיף קובץ אחד או יותר (ללא הגבלה) לכל מסמך, חשבון, ו/או פריט בתוכנה, לכן התוכנה היא גם ארכיון דיגיטאלי שניתן לשמור בו הסכמים, אסמכתאות, תמונות וכדומה

בטוח ומאובטח 

 

 

לתוכנה אישור רישום ברשות המסים. לכן, היא תוכנה חוקית לשימוש בתור מערכת ניהול ספרים ממוחשבת בישראל.
השימוש בתוכנה בענן מאובטח באמצעות הצפנה ברמה גבוהה ביותר על מנת למנוע זליגת מידע עסקי רגיש

הפקת מסמכים באנגלית ובמטבע זר עבור לקוחות בחו"ל

 

יש לך לקוחות בחו"ל? אין בעיה, ניתן להפיק את כל סוגי המסמכים בתוכנה גם באנגלית ובמטבע זר.

אפשרות להוסיף שדות בפרטי לקוח ובפרטי הפריטים למכירה


 
חסרים לך שדות בפרטי חשבון לקוח? בפריטים? אין בעיה, התוכנה מאפשרת הוספת שדות לחשבונות ולפריטים בכוחות עצמך, בקלות ובמהירות, ולשמור ערכים בשדות אלה.
 

שליחת מסמכים בדוא"ל בנוחות ומהירות מתוך המערכת

 

המערכת יודעת להציב אוטומטית את כתובת המייל של הלקוח במייל למשלוח, לצרף את המסמך הרלוונטי למייל ולבחור תבנית טקסט שנכתבה מראש עבור סוכ המסמך שרוצים לשלוח. כמובן שגם הטקסט האוטומטי וגם כתובת המייל ניתנים לעריכה לפני השליחה.

ניתן להפעיל את התוכנה גם בסמארטפון ובטאבלט


 
באמצעות סמארטפון או טאבלט סטנדרטיים יש בידיך כלי רב עוצמה העולה ביכולותיו על המסופונים של חברות הענק וכל זה בשבריר העלות שלהם. עובדי העסק יכולים להפיק במהירות הצעות מחיר, הזמנות עבודה, חשבוניות , קבלות ולסלוק אשראי גם כשהם בשטח או אצל הלקוח. 

 שכפול והמרה של מסמכים 

 

 

הגשת ללקוח הצעת מחיר מורכבת ? כשהלקוח יאשר את ההצעה, אנחנו חוסכים לך הקלדה מחדש של חשבונית או הזמנת עבודה, פיתחנו אפשרות להמרה/שכפול של מסמכים לפי ההקשר. הספרור של המסמך שהתקבל כתוצאה מההמרה/השכפול הוא מספור עוקב, הנכון לסוג המסמך שנוצר.

 

 תוכנה אחת, פנים רבות

 
 

לתוכנה אפשרות לממשק משתמש פשוט להפעלה או ממשק מקצועי עם תכונות מתקדמות. היא חד צדית וגם דו צדית ומאפשרת תכונות שנדרשות מעסקים גדולים מאוד כגון דוח מע"מ מקוון, דו"ח ניכוי מס במקור וכדומה. לכן, התוכנה מתאימה לשימוש עבור עסק קטן ויכולה להמשיך ולשמש אותו לא פחות טוב גם לכשיגדל.

 

 

הצוות שלנו

 
ארי בן חור

ארי בן חור
בעלים ומייסד
 
 

אדם בן חור
בעלים ופיתוח תוכנה
 
 
man1

?????
מגייסים- איש/ת תמיכה טכנית
 
 
 
 
 
 

ניתן להפעיל את התוכנה על ידי כל דפדפן אינטרנט מהסוגים הבאים:

אינטרנט אקספלורר מגרסה 9 ומעלה (שים לב: IE6 עד IE8 אינם נתמכים), פיירפוקס גירסא 3.5 ומעלה, ספארי וגוגל כרום. מומלץ מאוד להפעיל את התוכנה באמצעות דפדפן פיירפוקס המנצל את מלוא המהירות ואפשרויות התצוגה של התוכנה.

אופן ההתחברות לתוכנה:

  • במידה ומפעילים את התוכנה מאותו מחשב בו מותקנת לינט (אפשר לעשות גם את זה...) מספיק להקליד בדפדפן האינטרנט של המחשב את הכתובת http://127.0.0.1 ואנחנו בחלון ההתחברות (Login) לתוכנה!
  • תוכנית ההתקנה ל-Windows מתקינה את התוכנה כך שהיא עובדת ב-port 85. לכן, לאחר התקנה ב-Windows  יש לגשת אל התוכנה באמצעות הוספת :85 בסוף הכתובת. לדוגמא: http://127.0.0.1:85
  • במידה ואנחנו מעוניינים להפעיל את התוכנה ממחשב א', ולינט מותקנת במחשב ב', יש להקליד את כתובת ה-IP של מחשב ב' בשורת הכתובת של דפדפן האינטרנט במחשב א' והדפדפן יציג את חלון ההתחברות לתוכנה.
  • שוב, אם לינט מותקנת במחשב ב' שפועל עם מערכת הפעלה מסוג Windows י את כתובת ה-IP של מחשב ב' ש להקליד בשורת הכתובת של דפדפן האינטרנט במחשב א' בתוספת :85 לדוגמא: HTTP://192.168.1.50:85

הערה: כזכור, ניתן להתחבר אל התוכנה ולעבוד איתה במקביל ממספר מחשבים בו זמנית. אין כל הגבלה על כמות המחשבים המתחברים!

הערה נוספת: על מנת לזהות את כתובת ה-IP  של "שרת" הלינט (המחשב עליו מותקנת התוכנה) יש לנקוט באחד מהפרוצדורות הבאות בשרת עצמו (תלוי מהי מערכת ההפעלה עליה פועל השרת):

  • Windows 2000/XP/2003: "התחל"-> "הפעל"-> להקליד  cmd ובחלון שורת הפקודה שנפתח יש להקליד את הפקודה ipconfig , הכתובת שתופיע מול הטקסט IP Address  היא כתובת "שרת" הלינט.
  • Windows 7/2008:ללחוץ על כפתור "windows" (הכדור הצבעוני) , להקליד את הפקודה cmd ברצועת החיפוש , להקיש על האייקון השחור שמופיע בתוצאת החיפוש, ובחלון שורת הפקודה שנפתח, להקליד את הפקודה ipconfig , כתובת ה-IP תופיע מול הטקסט:   IPv4 address.
  • Linux על כל סוגי ההפצות שלו: לפתוח חלון טרמינל, להזין שם משתמש וסיסמא, ולהקליד את הפקודה ifconfig , כתובת ה-IP תופיע מול הטקסט: IP Address.

הערה שלישית ואחרונה...: ניתן ורצוי לשמור את הכתובת ב"מועדפים" של הדפדפן החביב עליך ו/או לשמור קיצור דרך אל הכתובת בשולחן העבודה על מנת להעלותה במהירות בעתיד...

מספר המשתמשים הרשומים באתר

יותר מ- 4500

שנות קיום התוכנה

5

שעות העבודה של התמיכה הטכנית

ימים א' עד ה'

 

9:00-17:00